loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

10 способів швидко вивчити іноземні слова

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ви вже знайомі з правилами читання і вимовами іноземної мовою. Ви в змозі без помилок прочитати будь-які тексти вголос, але поки не розумієте їхнього змісту. Ви розумієте структуру мови та основні правила граматики. Але все одно, без знання слів пропозицію не скласти. Які ж існують методи запам’ятовування нових слів? Як вивчити їх швидко і ефективно?

Стікери. Метод, який знайомий кожному. На відповідні предмети або ж просто на видні місця потрібно наклеювати стікери з записаними на них новими словами. У міру використання цих предметів ви автоматично запам’ятовуєте нові слова, не докладаючи особливих зусиль.

Картки. Вивчайте слова по картках, на яких з різних сторін написано слово і його переклад. Ви можете також розділити картки за тематиками і брати їх з собою на роботу чи відпочинок, використовуючи вільний час з вигодою для свого розвитку.

Розповідь. Цей метод підходить у тих випадках, коли необхідно вивчити невелику кількість слів, абсолютно не пов’язаних між собою. Ваше завдання полягає в тому, щоб скласти невелику розповідь або смішну історію з вживанням цих слів.

Прислів’я, приказки, рими, скоромовки. Заучування скоромовок, приказок і прислів’їв дозволяє не тільки запам’ятати слова, а й поставити правильну вимову, ближче зрозуміти культуру, що вивчається. Наприклад: «A big black bug bit the big black bear, but the big black bear bit the big black bug back!»

Пісні. Це прекрасна можливість вивчити нову лексику і мовні звороти у веселій і цікавій формі. Крім того, ви перетворите запам’ятовування слів на справжнє задоволення.

Вивчаємо іноземну мову: курси або репетитор?

Метод “навпаки”. Використання цього методу дасть можливість запам’ятати не тільки звучання слова, але і його написання. Необхідно взяти ручку і аркуш паперу. Суть методу полягає в написанні слова навпаки.
Наприклад: «sound»
…. D
… Nd
.. Und
. Ound
Sound

Мнімотехніка. Це прийоми і способи, які полегшують методи запам’ятовування слів за допомогою асоціацій і зв’язків один з одним. Головне завдання мнімотехніки – створення образів, що з’єднуються в уяві різними способами. Образи повинні бути кольоровими, великими і детальними.
Наприклад:
puddle [‘pʌdl] калюжа
Зразкова вимова (фонетична асоціація) – «падл»
Мнімонічна модель: «Я все падав і падав у калюжу».

Синонімічний ряд. Суть методу полягає у веденні зошита, в якому необхідно вписувати нові синоніми, по мірі їх вивчення. Цим способом добре вчити дієслова і прикметники. Наприклад:
beautiful, handsome, good-looking, fine, pretty.

Читання. Читання іноземної літератури є одним з найважливіших аспектів ефективного навчання, завдяки якому ми дізнаємося нові слова і вирази, необхідні для вільного спілкування, поповнюємо свій словниковий запас. Запам’ятовування слів і фраз відбувається не за рахунок зубріння, а завдяки постійній повторюваності слів у тексті.

Аудіо. Цей метод підходить людям з добре розвиненою слуховою пам’яттю. Ви не тільки запам’ятовуєте нові слова, прослуховуючи аудіозаписи або переглядаючи фільми іноземною мовою, але й чуєте їх звучання з вуст носіїв мови, що дуже важливо для постановки правильної вимови.

Переглядів:: 2

Автор публікації

Офлайн 2 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x