loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

5 безкоштовних додатків для Android і iOS, які реально допомагають вчити іноземну мову

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ще зовсім недавно для вивчення іноземної мови нам було потрібно йти на курси або наймати викладача, купувати комплект навчальних посібників і словників, підбирати спеціальні аудіо- та відеоматеріали. Сьогодні всі ці інструменти можуть замінити (або доповнити) мобільні додатки, встановлені на вашому телефоні. У них ви знайдете і тлумачні пояснення, і приклади, і тексти, і тести, і вправи на вимову. А якщо врахувати, що багато з цих програм ще й безкоштовні, то просто не залишається причин не звернути на них найпильнішу увагу.

Ми пропонуємо тобі підбірку із 5 безкоштовних додатків для Android і iOS, які реально допомагають вчити іноземну мову. Ці мобільних додатків для вивчення іноземної мови чудово доповнюють один одного, так що радимо завантажити їх усі.

1. Duolingo – заняття на перервах.
Грамотна організація занять, прекрасно підібрані матеріали, ігрова форма навчання роблять процес вивчення мови дійсно приємною і необтяжливою справою. На проходження кожного уроку знадобиться не більше 10 хвилин, так що ви легко можете отримувати нові знання в метро, ​​в черзі, під час перерви і в будь-який інший вільний відрізок часу. І, що найдивніше, такий чудовий продукт абсолютно безкоштовний.

2. Memrise – вчимо нові слова методом поливу.
При вивченні іноземної мови величезну роль грає постійне поповнення словникового запасу. Додаток Memrise саме для цього і служить. Краще освоїти матеріал допомагає метод інтервального повторення, коли через певні проміжки часу вас просять повторити вже вивчені слова для остаточного їх закріплення в пам’яті. При цьому використовується проста і наочна візуалізація: кожна тема – це квітка, яку ви повинні періодично поливати, щоб вона підросла.

У деяких мовах зміст слів безпосередньо залежить від їх звучання, так що неправильна вимова може звести нанівець весь ваш багатий словниковий запас і великі пізнання в граматиці. Тому візьміть на замітку це програма, яка покаже вам, як правильно звучить та чи інша фраза на потрібній вам мові.

3. Для користувачів Android-пристроїв може знадобитися програма Listen & Speak. Вона призначена не тільки для навчання правильній вимові, але й може потренувати вашу здатність сприймати мову на слух.

4. Busuu – допомога і реальне спілкування з людьми.
Основна фішка цього курсу – допомога в освоєнні мови від реальних людей, таких же користувачів додатку. Враховуючи, що на сьогоднішній день їх налічується більше 40 мільйонів, програма абсолютно легко підбирає вам наставника, який є носієм досліджуваної вами мови, але вчить, в свою чергу, вашу. Таким чином, ви можете допомагати один одному у навчанні. Проте відразу слід попередити: хоча сам додаток безкоштовний, за деякі необхідні функції вам доведеться заплатити за допомогою системи внутрішніх покупок.

5. HelloTalk Language Exchange – перевіряємо свої знання на практиці.
Практика – єдина точна оцінка всіх ваших теоретичних знань. Якщо ви можете вдома в зошиті точно відтворювати всі граматичні особливості мови, але при живому спілкуванні не здатні видавити з себе і слова, то гріш ціна вашим знанням. Тому використовуємо мобільний додаток HelloTalk Language Exchange, який являє собою свого роду соціальну мережу для вивчаючих іноземні мови. Живе спілкування, обмін новинами та фотографіями допоможуть вам на практиці застосувати отримані навички і дізнатися деякі мовні нюанси, про які не пишуть у підручниках.

А який додаток реально допоміг вам у вивченні іноземної мови? Потрібні компетентні думки реальних користувачів!

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x