loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Адванс Інвест – Землевпорядні та проектні послуги

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Переглядів:: 1

Адреса: м. Бориспіль, вул. Київский шлях, буд. 79В

Сайт:

Тел.: +380980855262

Часи роботи: з 9:00 до 17:00

Землевпорядні роботи.
До землевпорядних робіт в Україні відноситься, зокрема розробка наступних видів документації:
проект відведення земельної ділянки;
зміна цільового призначення земельної ділянки;
технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки;
технічна документація на поділ/об’єднання земельної ділянки;
інші.
В якості вихідних даних для проведення землевпорядних робіт виступають результати геодезичних вишукувань. До складу геодезичних вишукувань зазвичай входять:
кадастрова зйомка земельної ділянки;
топографічна зйомка земельної ділянки;
винесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) і т.і.

При цьому, кадастрова зйомка, серед іншого передбачає визначення на місцевості координат земельної ділянки, точок поворотних кутів, довжин сторін земельної ділянки. Топографічна зйомка проводиться з метою визначення висот на земельній ділянці.

Землевпорядні та геодезичні роботи в Україні виконуються сертифікованими інженерами-землевпорядниками, інженерами-геодезистами. Наша компанія з 2013 року виконує роботи із землеустрою, топографо-геодезичні, картографічні роботи відповідально та якісно. Ми маємо в своєму штаті висококваліфікованих інженерів-землевпорядників, інженерів-геодезистів, які здатні якісно та швидко виконати будь-яку роботу, пов’язану із землевпорядкуванням, геодезичними вишукуваннями.

Коротко про основні напрями землевпорядних, геодезичних та інших робіт:
Проект відведення земельної ділянки у власність або оренду
Порядок приватизації землі завжди передбачає розробку проекту відведення земельної ділянки у власність, як правило, із земель комунальної власності чи, рідше, державної власності. Обов’язковою підставою для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є рішення про надання дозволу на розробку проекту, який видається органом територіальної громади чи відповідною державною адміністрацією. В оренду земельну ділянку зазвичай оформляють підприємства/підприємці також з обов’язковим складанням проекту відведення земельної ділянки в оренду на підставі відповідного дозволу.

Зміна цільового призначення земельної ділянки
З 2013 р. змінити цільове призначення земельної ділянки можливо на підставі засвідченої нотаріально заяви власника земельної ділянки. Проект землеустрою щодо зміни цільового призначення землі складається землевпорядною організацією та підлягає затвердженню в подальшому органом місцевого самоврядування чи органом державної влади (за межами населеного пункту).

Технічна документація щодо встановлення меж, поділ або об’єднання земельної ділянки
Розробка технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) необхідна для безпосереднього винесення меж ділянки на місцевості, визначення кадастрового номера земельної ділянки у випадку, коли держакт видано до 2004 р., при виправлені помилок щодо меж ділянки в національній кадастровій системі та в інших випадках. Поділ або об’єднання земельної ділянки здійснюється за заявою власника, яка також підлягає нотаріальному засвідченню аналогічно випадку зміни цільового призначення ділянки.

Інші види землевпорядних робіт
Наша компанія також виконує інші види робіт, серед яких:
геодезичні вишукування (кадастрова, топографічна зйомка);
юридичний супровід оформлення прав на землю (послуги адвоката);
консультування з питань, пов’язаних із земельними правовідносинами;
інші послуги

Будемо раді Вас бачити серед наших клієнтів. За додатковою інформацією просимо звертатись в зручній для Вас формі.

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 4 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on odnoklassniki
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x