loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Аеросвіт і МАУ підтримують плани розвитку «Борисполя» як конкурентоздатного хабу

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Аеросвіт і МАУ підтримують плани розвитку «Борисполя» як конкурентоздатного хабу

Найбільші українські авіакомпанії «Аеросвіт» і «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) повністю підтримують прагнення Уряду України трансформувати аеропорт «Бориспіль» в потужний міжнародний вузловий аеропорт, хаб.

На сьогодні МАУ і «Аеросвіт» спільно забезпечують близько 70% пасажиропотоку, який обслуговується «Борисполем», постійно нарощуючи його транзитну складову.
Таким чином, дві найбільші мережеві авіакомпанії України активно сприяють розвитку аеропорту «Бориспіль» в якості хабу.

Саме з цієї причини обидва авіаперевізники зацікавлені в подальшому спільному розвитку найбільшого аеропорту України і зміцненні його транзитного потенціалу.

«Аеросвіт» і МАУ вітають намір Уряду вирішити це завдання шляхом залучення на конкурсній основі професійної компанії з підтвердженим міжнародним досвідом управління об’єктами авіаційного транспорту.

Загальноприйнята світова практика підтверджує ключову роль базових авіаперевізників в розвитку міжнародних аеропортів як потужних конкурентоздатних хабів. У зв’язку з цим і «Аеросвіт», і МАУ розраховують на те, що вони будуть залучені керівництвом галузі до розробки основних умов концесійного конкурсу.

МАУ і «Аеросвіт» переконані в тому, що оптимальний вибір концессионера-эксплуатанта можливий тільки при
абсолютній відкритості і прозорості конкурсу, забезпеченні доступу до участі в нім що усіх, що бажають і виділенні
достатнього часу на його проведення.

Враховуючи стратегічне значення для країни рішення, яке буде прийнято за підсумками концесійного конкурсу, яка-небудь поспішність в його організації недопустима.

Зі свого боку авіакомпанії «Аеросвіт» і МАУ спільно починають консультації з ведучими міжнародними компаніями – операторами аеропортів – відносно їх участі в майбутньому конкурсі і в перспективі розглядають можливість створення консорціуму з метою забезпечення найбільш ефективної взаємодії базових авіаперевізників і аеропорту «Бориспіль».

Авіакомпанія «Аеросвіт – Українські Авіалінії» заснована в 1994 році, базується в київському міжнародному
аеропорту «Бориспіль». Обслуговує 80 міжнародних маршрутів в 34 країни, у тому числі сім трансконтинентальних безпосадочних повітряних ліній.

Забезпечує перевезення пасажирів в найбільші міста України. Оперує флотом у складі 29 повітряних суден виробництва компанії Boeing, включаючи 8 далекомагістральних Boeing 767 і 21 среднемагистральный Boeing 737. Також використовує літаки перевозчиков-партнерів Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 і ATR – 72.

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» заснована в 1992 році. 100% акцій компанії знаходяться в приватній власності. Флот МАУ складається з 20 среднемагистральных літаків Boeing – 737.

Авіакомпанія сполучає Україну з 40 столицями і ключовими містами Європи, Азії, Африки і СНД, забезпечуючи також стикування з
маршрутами своїх міжнародних партнерів у більш ніж 3000 інших міст світу. Базовим аеропортом МАУ являється міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль» (КВР). МАУ виконує близько 700 міжнародних і внутрішніх рейсів в тиждень.

Переглядів:: 26
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x