loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Афиша на выходные 21-22 сентября: Караоке, детские аттракционы, парад невест, финал конкурса «Мисс Борисполь – 2013» и семейный праздник

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Афиша на выходные 21-22 сентября: Караоке, детские аттракционы, парад невест, финал конкурса «Мисс Борисполь - 2013» и семейный праздник

В эти выходные Борисполь празднует день города, гулянье будет продолжаться два дня. Редакция Borispol.org.ua подготовила самые увлекательные мероприятия, которые стоит посетить всей семьей.

В субботу к часу дня, наденьте резиновые сапоги, цветные дождевики и отправляйтесь на центральную площадь, с 13:00 до 17:00 там пройдет Караоке на майдане с Игорем Кондратюком.

Если ребенок замерзнет, сводите его в центральный парк, с 10:00 до 21:00 в парке будут открыты детские аттракционы.

С 16:00 до 17:00 стоит посетить стадион «Колос», на стадионе пройдет ежегодный городской Парад невест.

Сразу же после Парада невест, до 19:00 там же, пройдет финальная часть и награждение, городского конкурса красоты «Мисс Борисполь – 2013».

Если ребенок еще не устал и не проголодался, можете остаться на концертную программу.

С 19:00 до 21:00 там же на стадионе, будет вечерняя шоу-программа с участием финалистки талант-шоу “Х-фактор” Ирины Борисюк и финалиста телепроекта “Украина имеет Талант” группы “Село и люди”, а так же мастер-класс по танцам от участников шоу “Танцуют все” Антона Давиденка и Лидии Шрамко. По окончанию концерта будет праздничный фейерверк.

В воскресенье стоит сводить ребенка в кинотеатр «Европа», в 12:10 там покажут анимационный мультфильм «Самолетики 2013».

После мультфильма, отправляйтесь всей семьей в ТРЦ «Аэромолл» и сделайте на память бесплатное семейное фото.

После чего папу можно отправить на «Азартные соревнования для пап», где он будет играть в дартс или настольный футбол.

С 13:00 до 16:00 сделать ребенку бесплатный аква-грим или тату локацию.

И обязательно посетить «Зону красоты для мам», сделать бесплатный макияж или прическу, тату хной и экспресс-маникюр.

Приведя себя в порядок, перед рабочими буднями, отправляйтесь в 16:00 на детскую развлекательную программу с чудесными подарками для детей, обычно на втором этаже.

Приятных выходных!

Афіша на вихідні 21-22 вересня: Караоке, дитячі атракціони, парад наречених, фінал конкурсу «Міс Бориспіль – 2013» і сімейне свято

У ці вихідні Бориспіль святкує день міста, гуляння триватиме два дні. Редакція Borispol.org.ua підготувала самі захоплюючі заходи, які варто відвідати всією родиною.

У суботу до першої години дня, одягніть гумові чоботи, кольорові дощовики і вирушайте на центральну площу, з 13:00 до 17:00 там пройде Караоке на майдані з Ігорем Кондратюком.

Якщо дитина замерзне, зводіть її в центральний парк, з 10:00 до 21:00 у парку будуть відкриті дитячі атракціони.

З 16:00 до 17:00 варто відвідати стадіон «Колос», на стадіоні пройде щорічний міський Парад наречених.

Відразу ж після Параду наречених, до 19:00, відбудеться фінальна частина та нагородження, міського конкурсу краси «Міс Бориспіль – 2013».

Якщо дитина ще не втомилася і не зголодніла, можете залишитися на концертну програму.

З 19:00 до 21:00 на стадіоні, буде вечірня шоу-програма за участю фіналістки талант-шоу “Х-фактор” Ірини Борисюк та фіналіста телепроекту “Україна має Талант” групи “Село і люди”, а так само майстер-клас з танців від учасників шоу “Танцюють всі” Антона Давиденка та Лідії Шрамко. По закінченню концерту буде святковий феєрверк.

У неділю варто зводити дитину в кінотеатр «Європа», в 12:10 там покажуть анімаційний мультфільм «Літачки 2013».

Після мультфільму, вирушайте всією сім’єю в ТРЦ «Аеромолл» і зробіть на пам’ять безкоштовне сімейне фото.

Після чого тата можна відправити на «Азартні змагання для тат», де він буде грати в дартс або настільний футбол.

З 13:00 до 16:00 зробіть дитині безкоштовний аква-грим чи тату локацію.

І обов’язково відвідайте «Зону краси для мам», зробіть безкоштовний макіяж або зачіску, тату хною та експрес-манікюр.

Привівши себе в порядок, перед робочими буднями, вирушайте в 16:00 на дитячу розважальну програму з чудовими подарунками для дітей , зазвичай на другому поверсі.

Приємних вихідних!

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x