loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Акваріумні комплекси для ресторанів

29.07.14

Один з найбільших акваріумів в світі знаходиться в Європі, у Німеччині. Берлінський рекордсмен AquaDom знаходиться в готелі Редіссон. І це найбільший на планеті циліндричний акваріум. У водоймі живе 56 видів риб, всього ж у ньому живе близько 2500 особин. Висота акваріума – 25 метрів. Відвідувачі готелю можуть дивитися на підводний панораму, переміщаючись в ліфті. Акваріум знаходиться в самому його центрі.

До речі, а як Вам ресторан в середині аваріума?.

Ви помилитеся, якщо припустите, що в ресторані головне-кухня. Безусловно – меню для репутації закладу має велике значення, але в ресторан люди приходять не тільки добре поїсти, ще провести трапезу в незвичайній, приємній обстановці.

Якщо опублікувати рейтинг найбільш рентабельних ресторанів світу, то перші позиції в ньому займуть заклади, інтер’єр яких неминуче включає великий акваріум оригінального дизайну. Як не крути, а місце акваріума в інтер’єрі важко зайняти чимось більш видовищним. Погодьтеся, що живі декорації завжди будуть випереджати штучні щодо ефективності в естетиці, тим більше що їх автор – сама природа – авторитет незаперечний.

Акваріум в інтер’єрі будь-якого громадського закладу завжди збільшує його відвідуваність. Це магія води, і заповзятливі люди не намагаються проникнути до антології питання магнетизму, а просто використовують її властивість притягувати, і треба сказати – цілком успішно. Пристойний прісноводний або морський акваріум в інтернет-кафе, магазині або в якомусь іншому закладі неминуче починає працювати на їх імідж. У кінцевому рахунку, клієнти завжди воліють місця, де є гарний акваріум, тим, де їх немає. Про це знають багато підприємців, і досягнувши певного матеріального рівня, неодмінно обзаводяться об’ємною акваінсталляцією.

Автор: Яна Кукуруза

Переглядів:: 7
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x