loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Акваріумні рибки: сумісність видів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В утриманні та розведенні акваріумних рибок є свої особливі тонкощі і нюанси. Це повинен знати кожен, хто збирається завести собі нових «вихованців» – акваріумних рибок. Знань про те, чим харчуються декоративні рибки, буде недостатньо. Величезну роль в утриманні акваріумних рибкок грає сумісність їх видів.

Сумісність акваріумних рибок по місці їх існування

Це, мабуть, один з найголовніших аспектів правильного і здорового утриманню рибок в домашніх умовах. Важливо знати, що тільки в солонуватій або тільки в прісній воді можуть існувати не всі риби, але більшість з них все ж віддають перевагу прісній воді: золоті рибки, гуппі, півники, рожеві даніо і т.д. До речі кажучи, сюди ж слід віднести і певний температурний режим, який є оптимальним для тих чи інших риб.

Сумісність акваріумних рибок по їх темпераменту

Це ще один важливий критерій дружного сусідства. Ні в якому разі не можна утримувати в одному акваріумі забіяк і мирних рибок. В іншому випадку перші просто знищать других.

Приміром, сиамські бійцівські рибки (або півники) є забіяками від природи. Якщо вже вони заводять запеклі бої між собою, то про їх сумісність зі спокійними видами риб взагалі і мови бути не може! Цікаво, що в одному акваріумі навіть не рекомендується тримати двох півників-самців, оскільки один з них обов’язково загине в запеклій бійці.

Сумісність акваріумних рибок: хижаки – загроза для мирних риб!

Хижі рибки – несусіди мирним! Справа в тому, що ці види воліють харчуватися живим кормом, тому легко можуть напасти на тих рибок, які їдять засушені личинки комах, планктон і т.д. Єдиний випадок, коли хижі рибки не нападають на мирних, це великі розміри мирних риб. Але варто хижакові самому вирости в своїх розмірах, як він тут же віддасть перевагу поласувати своїми мирними сусідами. В цьому випадку потрібно або розділяти акваріум непрозорим склом, або розсаджувати риб в окремі ємності.

Сумісність акваріумних рибок за їх розмірами

Не рекомендується поміщати в один акваріум дрібні і великі види риб. В цьому випадку рибки почнуть випробовувати суттєвий дискомфорт. Крім того, відмінність в їх розмірах буде постійно позначатися на кількості корму, що поїдається тими чи іншими видами риб: дрібним мешканцям акваріума завжди будуть діставатися тільки крихти, тоді як великі види риб будуть з’їдати великі ласі шматки. Цього правила слід дотримуватися і тоді, коли є необхідність в розведенні риб одного і того ж виду: потрібно по можливості утримувати разом тільки рибок приблизно одного віку та розміру.

Бувалі акваріумісти відзначають, що найкраще розводити дрібних і стайних риб. Справа в тому, що ці рибки невибагливі, дуже красиві, а також доступні за ціною. Вони не вимагають великих сил і витрат.

Найяскравішими серед них є наступні рибки: гуппі, барбуси, смугастий даніо, піцилії, меченосці, моллінезії. Однак навіть тут є своє правило: мальків слід тримати окремо від дорослого покоління. В акваріум до дорослих риб їх слід випускати, коли вони підростуть.

Переглядів:: 5

Автор публікації

Офлайн 5 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x