loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Анатолій Ольшанський: «Сподіваюся, що знайдемо спільну мову»

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Анатолій Ольшанський: «Сподіваюся, що знайдемо спільну мову»

Виступаючи перед активом Бориспільського району та міста Бориспіль, Анатолій Іванович Ольшанський подякував Президенту України, керівництву Київської області за високу довіру та запевнив, що знайде з усіма спільну мову, адже мова йде про справу державної ваги – стабілізацію економіки, наповнення районного бюджету, подальше залучення інвестицій, розбудову Бориспільщини. Для цього є управлінський досвід, бажання працювати, згуртовувати навколо себе професійну команду.

Біографічна довідка: Ольшанський Анатолій Іванович народився 08 серпня 1973 року в місті Лохвиця Полтавської області.

Трудову діяльність розпочав на посаді електромонтера енерго-механічного цеху приладобудівельного заводу в м. Лохвиця у 1990 році.

У 1998 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті за спеціальністю правоохоронна діяльність.

З 1993 року по 2002 служив в органах внутрішніх справ України, м. Донецьк.

З 2002 по 2003 рік працював в органах податкової міліції м. Києва, а з 2004 по 2006 роки – начальником Оболонського районного управління юстиції міста Києва.

У 2006 – 2007 роках працював в органах екологічного контролю.

З березня 2008 по 15 квітня 2010 року працював на посаді голови Вишгородської районної державної адміністрації. З 15 квітня призначений головою Бориспільської РДА відповідно до Розпорядження Президента України № 136/2010-рп.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x