loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

АТ “БРОКБІЗНЕСБАНК” розширює мережу регіональних підрозділів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

АТ

З метою розширення спектру банківських послуг та підвищення рівня і якості обслуговування клієнтів Київська філія АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» відкрив нове відділення у м. Бориспіль за адресою: вул. Горького, 40.

Бориспільське відділення № 1 оформлено за найвищими стандартами обслуговування, забезпечене сучасним банківським устаткуванням і комунікаціями, є універсальним, і надає і надає весь спектр банківських послуг, як для юридичних, так і фізичних осіб.

Клієнти мають можливість оплатити комунальні послуги, відкрити депозитний вклад, оформити пластикову картку і отримати інші банківські послуги з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00 і в п’ятницю з 9:00 до 17:00. Перерва на обід з 13:00 до 14:00.

Київська філія банку відкритий в квітні 2004 р. і знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 115-А. У системі філії працює 39 відділень по м. Києву та Київській області, а також в м. Чернігів та Чернігівської області. Філія надає повний спектр банківських послуг для фізичних і юридичних осіб.

Довідка

Публічне акціонерне товариство «БРОКБІЗНЕСБАНК» створено в 1991 р. Банкявляется правонаступником комерційного банку Арендкоопбанк. Мережа філій АОБРОКБІЗНЕСБАНК налічує 28 філій і більше 250 відділень у всехрегіонах Україні.

АТ БРОКБІЗНЕСБАНК є універсальною банківською організацією європейського класу та проводить всі можливі в Україні види банківських операцій, надає клієнтам широкий спектр банківських послуг за конкурентними тарифами. Надійність банку забезпечена капіталом обсягом 143,4 млн. грн. і власною нерухомістю загальною площею більше 21,4 тис. кв. м. АТ БРОКБІЗНЕСБАНК – член Асоціації українських банків, Міжбанківської валютної біржі, Української фондової біржі, Позабіржової фондової торгової системи, Міжрегіонального фондового союзу.

АТ “БРОКБІЗНЕСБАНК” входить до групи найбільших банків України. Ми надаємо повний комплекс послуг, маємо ліцензії на всі банківські операції, постійно збільшуємо число філіалів і відділень по всій Україні.

У відносинах з клієнтами Банк віддає пріоритет принципам чесності, коректності та відкритості. На практиці це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов банківського обслуговування, організацією консультацій з усіх питань, пов’язаним з бізнесом клієнта.

Банк завжди будує свої ділові відносини на основі взаємовигідного партнерства, поваги та довіри. За час свого існування та активної діяльності на фінансовому ринку України АТ “БРОКБІЗНЕСБАНК” заслужив репутацію надійного партнера, який уміє раціонально і ефективно управляти коштами клієнтів.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x