loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Автономна каналізація на дачі – септик

23.01.14

Багато хто з нас є власниками дачних ділянок і, нехай невеликих, але власних будинків, розташованих на них. Саме поняття «дача» має на увазі сезонне проживання, на вихідних або під час відпустки. Особливо приємно пожити на дачі під час літньої спеки, коли життя в квартирі вельми далеке від комфортного. Однак не кожен готовий при цьому розлучитися з тими зручностями, які ми можемо гарантовано отримати, проживаючи в місті – світло, вода (як холодна, так і гаряча), каналізація – без цього просто немислимий нормальний відпочинок.

Навіщо для дачі потрібен септик
Питання з електрикою сьогодні вирішуються досить оперативно, як і проблеми з водопостачанням. Але от що робити з усіма відходами, які з’являються в процесі активного використання благ. Сміття можна вивести самостійно або почекати приїзду сміттєвої машини. А що робити зі стічними водами з кухонь, ванн, туалетів? Адже їх обсяги деколи не менші тих, які ми виробляємо в звичайних квартирах, не замислюючись над тим, як і куди вони відправляються далі. У дачному ж будинку доводиться розраховувати лише на себе. В такому разі на допомогу прийде септик для дачі, основне завдання якого полягає в накопиченні або переробці стічних вод до стану, коли вони не будуть забруднювати навколишнє середовище.

Який септик вибрати для дачі
Всі зацікавлені покупкою септика дачники напевно змогли помітити, що на сьогоднішній день виробників подібної продукції дуже багато, та й асортимент септиків надзвичайно широкий. Закономірно виникає питання: «Який септик вибрати для дачі?» У рішенні такої проблеми важливу роль відіграє два критерії: ціна і якість. Від вартості септика залежить не тільки ефективність його роботи, але і складність обслуговування.

Недорогі септики
Коли заходить мова про недорогі септики, найчастіше мають на увазі накопичувальні ємності, єдине завдання яких полягає в акумулюванні стічних вод до приїзду ассенізаторської машини. По суті , такі септики є заміною традиційних вигрібних ям, тільки з санітарно-гігієнічного та екологічного боку вони є більш досконалими. Об’єм їх досить різний (об’єм можна підібрати залежно від кількості осіб, що проживають на дачі), в цих ємностях стічні води накопичуються і піддаються процесу бродіння. Таке рішення незручно тим, що рано чи пізно доведеться викликати асенізаторську машину, а процес відкачування стоків супроводжується неприємними запахами. Перевагою накопичувальних септиків є гранична простота конструкції і довговічність. До того ж, такі дачні септики є найдешевшими.

Найдоступніші і прості септики для дачі – накопичувальні

Сучасні установки глибокого очищення
З іншого боку, все більшою популярністю у сучасних дачників користуються установки глибокого очищення стоків, в яких протікають повноцінні процеси очищення води до стану, коли їх можна використовувати навіть для поливу саду. За запевненням виробників таких станцій, автономні дачні септики здатні очистити стоки на 98 % від усіх шкідливих домішок. Слід зазначити, що такі дачні септики енергозалежні (в них присутні компресори, які нагнітають повітря в аератори і ейрліфти). При цьому станції практично безшумні, не виділяють неприємного запаху, легко чистяться ( з часом в ємності накопичується мул, який можна видаляти самостійно), так само легко встановлюються. Єдиним справді вагомим мінусом установок глибокого очищення стічних вод є їх вартість – вона в рази перевищує вартість накопичувальних септиків.

Автор: Геннадій Булка

Переглядів:: 1
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x