loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Банки чекають фінансових вливань, а вкладники — виплати грошей

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Із 12-ти відділень банків у Борисполі, до яких звернулися із питанням щодо ситуації із поверненням вкладів людям, станом на 23 березня три переживали не найкращі часи. Це КБ «АРМА», КБ «Надра», АКБ «Національний кредит». Причому, із них лише «Національний кредит» по телефону чесно зізнався, що депозити вкладникам не повертає, а прогнози щодо питання, яке нас цікавить, у них невтішні. Інші ж або відмовлялися у коректній формі давати будь-які коментарі, відправляючи до вищого керівництва у столиці, або ж пояснювали, що очікують на «вливання» у банк фінансів. А коли це буде, прогнозувати не бралися. Усі ж інші відділення банків у місті дружно запевнили, що проблем із поверненням депозитів не мають. А Райффайзен Банк «Аваль» взагалі повідомив, що ситуація у них зараз краща, ніж до кризи! Як виявилося, люди активно приносять до цього банку гроші.
Так, банки чекають на фінансові вливання «зі сторони», але ще нетерплячіше чекають на них пересічні люди і підприємства, які теж стали заручниками цієї ситуації. Адже через це більшість підприємств опинилися фінансово паралізованими, не маючи змоги навіть виплатити заробітну плату своїм працівникам. От тільки хто може дати гарантію, що люди і підприємства таки дочекаються згаданих вливань, а, отже, як обіцяють банки, повернень вкладів, адже обіцянка, як відомо, цяцянка?
Домовтеся із керуючим або ж подавайте
до суду!
Із питанням про те, що ж робити людям і підприємствам, чиї кошти «застрягли» в окремих банках, кореспондент «Вістей» звернулася до адвоката Дмитра Суліми, юридичної фірми «Суліма і партнери»:
«Перше, що потрібно зробити, це уважно прочитати умови договору, укладеного із банком. Зверніть увагу на право дострокового припинення дії договору та умови, за яких цей договір може бути розірваним. Швидше за все там буде зазначено, що це можна зробити за згодою сторін. Проте, на жаль, жоден із банків у нинішній ситуації на вашу пропозицію розірвати договір не погодиться. І це через те, що у більшості банків просто немає обігових коштів. У зв’язку із цим Нацбанк і ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Якщо ви все ж таки хочете зняти свій депозит, у першу чергу десь приблизно за місяць потрібно письмово про це повідомити банк. Корисно буде надсилати такі листи-нагадування банку за три тижні до вказаного терміну, потім — за два, а далі — за тиждень. У день, коли договір закінчується, потрібно зустрітися із керуючим відділенням банку і попросити повернути гроші. При цьому наголошую на тому, що потрібно спілкуватися тільки із керуючим. Адже у подальшому від працівників банку ви можете почути, що керуючий не знав, що ви приходили, або ж таке: ви спілкувалися із працівником, який взагалі не має ніякого відношення до вашого депозиту і зараз уже не працює у банку. Коли розмова із ним не вплине на повернення банком вашого депозиту, варто звернутися до суду. Приклади, коли суд виносив рішення на користь людей є.
Загалом за своєчасністю виконання укладених договорів слідкує Національний банк України, а точніше його окремі управління. Існує відповідне управління і для Києва та області (тел. 8 (044) 230-17-17), до якого можна звернутися зі скаргою про повернення вкладів. Тут хочу наголосити: звернення щодо цього питання до прокуратури чи міліції робити не варто, адже ці органи у цьому питанні нічого вдіяти не можуть, бо це не у їхній компетенції, і вони все одно перенаправлятимуть ваше звернення саме до Національного банку.
А тим часом…
Пенсійний фонд України прийняв рішення обмежити виплату пенсій через фінансово нестабільні банки. До такого «чорного списку» потрапили ВАТ Банк «Біг Енергія», ВАТ НК «Надра», ТОВ «Укрпромбанк», АКБ «Київ», ЗАТ АКБ «Одеса-Банк».

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

Источник

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x