loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бізнес-додатки і програмний РРО

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Кінцевою метою будь-якої господарської діяльності є збільшення прибутковості і максимальне зниження витрат за допомогою підвищення ефективності бізнес-процесів. Цьому багато в чому сприяє використання спеціальних програмних продуктів – бізнес-додатків, призначених для автоматизації окремих функцій або процесів всередині компанії. Їх застосування суттєво знижує терміни обробки інформації, економить час і трудовитрати.

Відмінні риси

Бізнес-додатки розрізняються призначенням, технічною складністю та сферою використання. Права на використання додатків компанії можуть отримати за передплатою або за допомогою їх придбання.

Послуга «за передплатою» надається передплатникам у вигляді готового прикладного програмного забезпечення, при цьому виробник продовжує самостійно управляти всіма функціями, а замовник має доступ тільки до клієнтських програм через мобільний додаток. Переваги послуг з передплати:
● не потрібно купувати дороге обладнання;
● не потрібні витрати по встановленню та налагодженню програмного продукту;
● бізнес – додаток не вимагає обслуговування.

Разове придбання програмного продукту вимагає наявності власного або орендованого обладнання, установки продукту і його подальшого обслуговування програмістами компанії або підрядником.

Види програмних бізнес-додатків

Відповідно до виконуваних функцій бізнес-додатки дозволяють автоматизувати роботу з клієнтами, бізнес – партнерами та підрядниками, оптимізувати продажу, упорядкувати контракти, графіки зустрічей, термінів виконання завдань і подачі документів. З цими функціями успішно справляються CRM-системи.

Для проведення бізнес – аналізу документів планування, звітності та моделювання прогнозів використовують аналітичні системи, за допомогою яких:
● підвищується оперативність і якість стратегічних рішень;
● розраховуються оптимальні варіанти планів подальшого розвитку бізнесу;
● поліпшується взаємодія на всіх етапах відносин із замовниками і клієнтами.

Особливості використання програмного РРО

Для ведення повноцінного складського і фінансового обліку немає необхідності купувати фіскальні реєстратори або дорогі касові апарати. З цими функціями успішно справляється програмний продукт, який можна придбати в компанії Poster. Програмний додаток здійснює автоматичний реєстр розрахункових операцій (РРО), що ставати особливо актуальним з 01 січня 2022 року.

Починаючи з нового року всі дані про продажі фізичні особи – підприємці, що працюють з готівковими коштами або здійснюють розрахунки з використанням платіжних карт, повинні відправляти в податкову інспекцію. Для виконання зазначених операцій досить використовувати програмний додаток для власників Poster Boss на iPad або Android-планшет, підключивши на сайті joinposter.com інтеграцію з хмарним РРО для фіскалізації закладу.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x