loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бізнесмени вимагають скасування податкових пільг

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бізнесмени вимагають скасування податкових пільг

Інвестиційна активність в Україні підвищилася на 0,2 пункт.

51% інвесторів вважає прийнятною скасування податкових пільг для окремих галузей економіки , при створенні механізмів їх компенсації і лише 2,9% представників бізнесу вважають, що необхідно залишити всі існуючі пільги.

Такі відомості були отримані в ході дослідження рівня інвестиційної активності в III кварталі, яке провела компанія Research & Branding Group на замовлення Державної податкової служби . В опитуванні взяли участь 253 керівника американських, європейських і вітчизняних підприємств, що працюють в Україні.

Згідно з результатами дослідження, індекс інвестиційної активності в Україні в жовтні 2012 р. підвищився на 0,2 пункту – до 4,43 за 10-бальною шкалою – в порівнянні з квітнем-2012.

За оцінками інвесторів, податкова система перейшла з четвірки серйозних перепон на шляху поліпшення інвестиційного клімату в четвірку менш тривожних перешкод. Також підприємці вважають, що в 3 кварталі 2012 р. знизився актуальність проблем великих витрат часу при подачі документів і необхідності фізичного контакту з працівниками податкового відомства, відсутність можливості подачі документів в електронній формі.

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 5 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x