loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспіль благоустроїли Леніним

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У нашому житті-бутті вже класичною стала така ситуація: господар, бува, замете, прибере, вимиє до блиску найвидніші місця свого дому, а все сміття замість того, щоб винести й викинути подалі від хати на смітник, згребе в куток і там залишить, у кращому випадку – трохи прикриє його красивою рядниною. Дарма, що смердить.

Щось подібне сталося і в масштабах нашого спільного дому – Борисполя. Прибрали нарешті сміття у вигляді ленінської потвори з найвиднішого місця – центрального майдану навпроти міськради та й підгребли його до найближчого закутка між будівлями школи, райвідділу освіти, податкової. Про це писали «Вісті».

А ще силами ЗАТ «Агробудмеханізація» та інших організацій міста заходились прикрашати цей «пахкий» об’єкт, оздоблювати його дорогоцінним червоним камінням, сяючою позолотою. Звичайно, неабиякі гроші вгативши. І дивиться той Ленін на геть зруйнований провулок, що веде до базару, де люди ледь ноги не ламають.

— До Нового року ми його обов’язково відремонтуємо, але вже за бюджетні гроші, — втішають у міськвиконкомі. – А той вождь – то справа рук приватної «фірми».
Що ж, не будемо далі про це. Врешті-решт, якось воно не зовсім «того…», рахувати гроші в чужій кишені. Та й власник може витрачати їх так, як йому заманеться.

Та найбільше вражає інше. Чиновники від влади на запитання, хто врешті-решт вирішив поставити ленінський непотріб саме в те місце, лише таємниче віджартовуються. А в міському архітектурному відомстві кореспонденту «Вістей» сказали, що до нової архітектурної форми вони не мають якогось яскраво вираженого відношення. Проектування робила інша організація, котра має на це ліцензію. А бориспільським зодчим лише піднесли на розгляд, затвердження і дозвіл на реалізацію того, що називається планом благоустрою міста. Отакої! Ленінським непотребом благоустроїли Бориспіль.

Цікаво, чи після цього набуде статусу пам’ятника «ширпотребівський» витвір соцреалізму, визнаний 20 років тому як непотріб?
Склалося враження, що всім цим «парадом» повторного вознесення вождя на п’єдестал командували місцеві комуністи-ленінці. Замість того, щоб взяти приклад з ініціатора комуністичних суботників та «понести колоду» на своїх плечах, вони лише затято давали всілякі розпорядження. Що ж, з гаслами бігати – не колоду нести.

За всією цією вовтузнею із-за сміттєвих баків уважно спостерігає тамтешній пес Сірко, котрому не звикати до неприємних запахів і котрий не перебуває на балансі в жодного господаря. Тепер йому буде куди бігати справляти свою собачу потребу – в більш престижне місце.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x