loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспіль поділили на 18 мікрорайонів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Кардинального поділу, як такого, власне і не відбулося. Просто окремі із існуючих мікрорайонів міста розширили чи звузили, а деякі — перейменували. З’явилося декілька і нових мікрорайонів. Проте вплив цього поділу на своє життя бориспільці навряд чи скоро відчують.

Несподіваною була реакція депутатів та пересічних бориспільців на запропонований управлінням архітектури і містобудування план поділу міста на мікрорайони. Так, народні обранці на засіданні сесії міської ради стосовно принципів цього поділу, висували свої пропозиції і робили слушні зауваження, як от: чому при поділі міста не було взято до уваги те, що не кожен мікрорайон має свій дитсадок і школу.

Бориспільці ж, яким презентували план мікрорайонів міста на звіті міського голови, проігнорували цей проект і лавиною посунули із зали. Із усіх слухачів звіту міського голови, який передував презентації поділу Борисполя, залишилися лише одиниці, але й ті не ставили питань, мабуть, через свою пасивність або ж через те, що розподіл міста на мікрорайони — частина їхньої роботи і питати немає про що, бо все і так відомо.

Пересічні ж бориспільці віддали перевагу капітуляції із зали, не залишившись навіть із цікавості: а яким же тепер буде Бориспіль і у якому мікрорайоні тепер житиму я? Їм навіть байдуже те, як перейменували окремі мікрорайони із давно відомих і звичних місцевим мешканцям. Воно й не дивно, адже набагато легше поза спинами бурчати, що те не так і цього ми не хочемо, ніж встати перед присутніми, висловити свою позитивну чи негативну думку і запропонувати нові ідеї.

Над цим розподілом Борисполя на мікрорайони із нового року працювала Топонімічна комісія, кожен член якої є представником певної категорії бориспільців. Проте ні анкетування серед місцевого населення, ні роботи депутатів на своїх округах із цієї теми, напевно ж, проведено не було. Надії були на ось цю презентацію у залі міської ради. Але хотіли, як краще, а вийшло, як завжди.

Проте, незважаючи на таку пасивність бориспільців, поділ міста на мікрорайони все ж було підтримано, а конкретний варіант поділу оприлюднений для обговорення мешканцям міста і внесення своїх пропозицій і поправок.

Остаточне затвердження назв та меж мікрорайонів Борисполя відбудеться на травневому засіданні міської ради. Фахівці стверджують, що це значно полегшить інвентаризацію землі та ведення на перспективу містобудівного кадастру. Отже, Бориспіль розбили на 18 мікрорайонів, перейменувавши деякі зі старих, створивши нові та чітко визначивши межі кожного із них. Залишилися при своїх назвах Дубечанський та Бежівський, Розвилка та Стріла.

18 мікрорайонів Борисполя
Центральний
: обмежений вул. Київський Шлях — Свободи — Польова — Лісна — Гоголя — Котляревського.
Шевченківський: обмежений вул. Київський Шлях — Головатого — Лютнева — Дорошенка — Широка — Чкалова — Дзержинського.
Зоряний: обмежений вул. Київський Шлях — Котляревського — Гоголя — Ботанічна — Кошового — Горького.
Стріла: обмежений вул. Київський Шлях — Горького — територією Міністерства оборони України.
Перемога: обмежений вул. Кошового — Ботанічна — Лісна — Котляревського.
Дубечанський: обмежений вул. Котляревського — Польова — Котовського.
Ясний: обмежений вул. Котовського — Польова.
Розвилка: обмежений вул. Київський Шлях — Сосюри — пров. Польовий — вул. Польова — вул. Свободи.
Левада: обмежений вул. Київський Шлях — Дзержинського — Коцюбинського — Пушкіна — Лугова.
Східний: обмежений вул. Київський Шлях — Лугова — Пушкіна — Коцюбинського — Кільцева.
Бежівка: обмежений вул. Коцюбинського — Дзержинського — Чкалова — Широка — Кільцева дорога.
Аеропортівський: обмежений вул. Київський Шлях — Головатого — Толстого — Броварська — Запорізька.
Княжицький: обмежений вул. Запорізька — Броварська.
Привокзальний: обмежений вул. Привокзальна — Залізнична — Толстого — Лютнева — Шевченка — пров. Димитрова.
Коломичівський: обмежений вул. Широка — Дорошенка — пров. Димитрова — Ушакова.
Промінь: обмежений вул. Завокзальна — Ушакова — Кільцева дорога.
Нестерівка.
Лозівка.

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x