loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспіль виділить майже 800 тисяч на громадські проекти

27.11.19

Бориспіль виділить майже 800 тисяч на громадські проекти

Наприкінці вересня місяця поточного року на сайті Бориспільської міської ради було розміщене оголошення щодо реєстрації проектів громадського бюджету в місті Бориспіль. Влада міста вирішила виділити 1 мільйон гривень на проекти, які запропонують бориспільці, спрямовані на поліпшення середовища міста та життя його мешканців. Тобто, кожен бажаючий міг запропонувати реалізувати щось своє в Борисполі для громади. Термін реалізації проектів – 2020 рік.

Також зазначалось, що бюджет проекту не повинен перевищувати 150 000 грн. А для підтримки проекту потрібно зібрати 10 підписів жителів міста. Віддавати свій голос можна було і електронному, і в паперовому вигляді.

За офіційною інформацією з сайту Бориспільської міської ради, було подано дванадцять проектів. Із них чотири відхилені. Таким чином за вісім проектів було віддано 716 голосів (електронне голосування – 341, та на паперових бланках – 375). На них мають витратити з міського бюджету 785 383 гривень.

Найбільше голосів набрав проект освітнього напрямку “Освітній простір для щасливих дітей”, запропонований С.Большаковою. За нього віддали голос 553 особи. Вартість проекту – 149 883 грн. Проект “Ремонт групи “Берізка” в Дитячому садочку “Росинка”, запропонований Л.Гонцовською набрав 42 голоси. Його вартість складає 150 000 грн. Проект “Проведення Всеукраїнської виставки живопису “Подих акварелі 2020″ у Борисполі з виданням каталогу” (ініціатива Л.Степанян) – 39 голосів. Вартість – 44 000 грн. За проект “Тенісні столи – крок до суспільного здоров’я”, авторка Л.Сільвейструк, проголосувало 38 осіб. Його вартість – 50 000 грн. Проект “Небезпечним відходам безпечну утилізацію” (автор А.Цвілюк) підтримано 18 голосами. Сума реалізації складає 150 000 грн. Запропонований Н.Боженко проєкт “Спортивний комплекс для дітей, підлітків та дорослих “Спорткомплекс” підтримали 15 бориспільців. Вартість – 150 000 грн. За проект “Проведення 10-го фестивалю “Музичний Компот” у м. Борисполі у травні 2020 року” (автор А.Кошіль) проголосували восьмеро. Вартість проекту складає 49 000 грн. Проект “Кімната батьків та дитини” (О.Колесник, Н.Гаспарян) підтримали 3 голосами. Його вартість складатиме 42 500 грн.

Щодо відхилених проектів, по кожному надані роз’яснення. Так, запропонований Т.Кінзерською проект “Посади дерево – збережи легені рідного міста!” відхилили тому, що на запропонованій ділянці проходять підземні інженерні мережі, що унеможливлює реалізацію проекту.

Проект “Школа цифрового мистецтва “АРТ-ДИЗАЙН” (ініціатива І.Пелих) передбачає господарську діяльність та надання платних послуг. А це не відповідає вимогам, передбачених громадським бюджетом.

Проект “Амброзія… Давайте зробимо щось разом!” (І.Федорченко) визнали таким, який неможливо реалізувати в запропонованому варіанті.

Щодо запропонованого О.Вересом проекту “Створити он-лайн карту вуличних дерев Борисполя”, зазначено, що він потребував уточнення та конкретизації.

Окремо варто сказати, програма “Громадський бюджет” започаткована лише цього року. Тому, як подання проектів, так і голосування, неочікувано пройшли на низькому рівні. Користувачі соцмереж вже встигли розкритикувати організаторів. Зокрема, що відхилили важливі для Борисполя проекти, а також, що включили в програму “не ті проекти”. Крім того, із передбаченого мільйону, більш як 214 тисяч гривень будуть не використані.

Переглядів:: 7
Опубліковано в Новини
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x