loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільці в країні вранішньої свіжості

24.07.09

Те, що у Велику Олександрівку приходять запрошення на міжнародні конкурси та фестивалі для народної хорової академічної капели імені Павла Чубинського, вже давно нікого не дивує.
Півроку тому від міжнародної організації INTERKULTUR надійшло запрошення чубинцям взяти участь у Гран-прі хорових колективів у Південній Кореї. Підготовка до надзвичайно відповідального виступу була складна. На конкурс треба представити шість найкращих творів світової, української та сучасної хорової класики. А ще приготувати стільки ж творів, щоб співати на гала-концерті. Художній керівник капели заслужений артист України Олександр Дмитрович Зюзькін взяв на себе неймовірно важкий тягар — вирішити не лише творчі, але й фінансові проблеми. Остання виявилася найскладнішою, оскільки Олександру Дмитровичу довелося збирати гроші на поїздку, відверто кажучи, з простягнутою рукою.
Після майже десятигодинного перельоту кореспондент газети «Вісті» разом із капелою прибули у найкращий аеропорт світу Інчон (Сеул). І тут, далеко від Батьківщини, ми почули рідну мову. Нас зустрічав син Олександра Зюзькіна Дмитро. Він шість років працює у Кореї у музичній корпорації «Хангуксімфоні». Дмитро Олександрович прибув у аеропорт на орендованому автобусі, щоб показати землякам не тільки столицю, а й Республіку Корея.
Ніч зустріли у автобусі, прямуючи автобаном до місця призначення у невеличке, на 500 тисяч населення, місто Масан. Поселили гостей з України в університетському містечку у затишних кімнатах на двох, з душем, внутрішнім телефоном і радіо. Вже з першого погляду університетське містечко сподобалося своїми затишними куточками, футбольним полем, водоспадом, скульптурними композиціями тощо. Саме місто вразило чистотою, архітектурною досконалістю житлових будинків, торгових центрів, красивими вулицями і тротуарами, палацом, де мало відбутися відкриття чемпіонату світу хорових колективів. Ми познайомилися з індонезійцями, словенцями, корейцями… Настрій чудовий, бо вітають українців усмішками, дружніми помахами рук. При слові «Україна» чуємо у відповідь: «Андрій Шевченко»! Нашого уславленого футболіста знають у всьому світі. Далі їдемо у сусіднє з Масаном місто Джангвон. Вечірньої години тут починається конкурсний виступ капели. Сім членів журі не лише слухали, але й звіряли по нотах кожен проспіваний твір. Їхні обличчя не давали зрозуміти, як вони реагують на виступ конкурсантів. Приємно, що кожен виконаний чубинцями твір слухачі зустрічали аплодисментами. Наші артисти стоять щасливі, усміхнені, схвильовані. Наступного дня — гала-концерт, де вже не буде журі, а лише вдячна публіка.
Але завтра виступу капели не було. Жоден колектив не вийшов на сцену, бо прийшла біда… Так несподівано і так недоречно. Чемпіонат світу серед хорових колективів закрили достроково, бо десять чоловік індонезійської делегації захворіли на так званий «свинячий грип». Вперше на території Кореї зареєстровано цю хворобу, яка налякала весь світ. А ще тривожніше, що індонезійці жили разом із нами в одному приміщенні. Ми разом ходили снідати у студентську їдальню, спілкувалися зі щирими і добрими людьми. Ще напередодні зафіксував на фото незвичну картину, коли група індонезійців поверталася із міста у захисних масках. Тоді це не викликало особливої тривоги. Тепер у нас, якщо не відчай, то зовсім не радісний настрій. Лікарі, які чергували тут, роздали нам захисні маски. І почався дводобовий карантин. Нас просили не виходити за межі студентського містечка, дотримуватись правил гігієни. Кожного дня міряли температуру. Обіди і вечері доставляли до гуртожитку автомашинами.
Звичайно Олександра Дмитровича Зюзькіна хвилювало питання, як виступив колектив на такому величному пісенному форумі? По телефону з оргкомітету повідомили: «Україна виступила достойно». На цьому будь-які контакти із оргкомітетом припинилися. Через два дні із Сеула прибув автобус і капела імені Павла Чубинського продовжила знайомство з Кореєю.
Віктор Співак

Источник

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x