loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільців нагородили відзнакою Президента України (+ фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільців нагородили відзнакою Президента України (+ фото)

У понеділок, 29 серпня Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук вручав відзнаки Президента України – ювілейні медалі «25 років Незалежності України».

Так, нагороди отримав Іван Дикий, бригадир бригади з ремонту і обслуговування водопровідних мереж «Бориспільводоканал»; Ольга Клименко – начальник дільниці зеленого господарства КП «ВУКГ»; Світлана Новодворська – керівник танцювального колективу «Міленіум».

Довідка.
Відзнака Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України» встановлена для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.

Висунення кандидатур до відзначення ювілейною медаллю здійснюється відповідно до Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2003 року № 138.

Клопотання про відзначення громадян ювілейною медаллю разом із нагородними листами установленого зразка вносяться обласними, Київською міською державними адміністраціями, іншими державними органами до Кабінету Міністрів України у визначеному ним порядку.

Подання про нагородження ювілейною медаллю готує та вносить на розгляд Президенту України Кабінет Міністрів України.

Ювілейну медаль носять на грудях зліва і за наявності в особи інших державних нагород України розміщують після відзнаки Президента України – ювілейної медалі «20 років незалежності України».

Замість ювілейної медалі нагороджений може носити планку (на форменому одязі) або мініатюру (на цивільному одязі). Планку носять на грудях зліва і розміщують у такій самій послідовності. Мініатюру носять на грудях зліва.

Переглядів:: 2

Автор публікації

Офлайн 3 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x