loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспілець судиться з міською радою

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспілець судиться з міською радою

Щопонеділка на апаратній нараді в міського голови звітують про виконану роботу комунальними підприємствами. Не мовчать і за «Бориспільводоканал». Один із видів робіт – повірка лічильників. Беруть коли сорок, коли п’ятдесят гривень.

Беруть вони за це плату незаконно, принаймні так вважає Андрій Кобифа, який майже три роки потратив на те, щоб це довести.

27 жовтня 2011 року Апеляційний суд виніс постанову, де дії бориспільського виконкому визнали неправомірними і скасували його рішення.

Чоловік уже святкував перемогу, коли надійшов лист із Вищого адміністративного суду. В ньому йшлося про те, що за касаційною скаргою місцевої влади відкрито провадження на рішення апеляційного суду.

19 березня 2013 року відбувся розгляд скарги. Як результат, судді прийняли рішення на користь Андрія: залишили рішення апеляційного суду в силі та зазначили, що «повірка має бути включена в квартплату».

І хоч є це законне рішення, вони його не виконують, – обурюється Андрій.
«Бориспіль -водоканал» продовжує брати гроші за повірку.

Детальніше про те, як Бориспілець судиться з міською радою, читайте у газеті «Термінал:» №15(98) від 10 травня 2013 року

Каждый понедельник на аппаратном совещании у городского головы, коммунальные предприятия, дают отчет о проделанной работе. Не молчат и за «Борисполь-водоканал». Один из видов работ – поверка счетчиков. Берут когда сорок, когда пятьдесят гривен.

Берут они за это плату незаконно, по крайней мере, так считает Андрей Кобифа, почти три года потратил на то, чтобы это доказать.

27 октября 2011 Апелляционный суд вынес постановление, где действия Бориспольского исполкома признали неправомерными и отменили его решение.

Мужчина уже праздновал победу, когда пришло письмо из Высшего административного суда. В нем говорилось о том, что по кассационной жалобе местных властей открыто производство на решение апелляционного суда.

19 марта 2013 состоялось рассмотрение жалобы. Как результат, судьи приняли решение в пользу Андрея: оставили решение апелляционного суда в силе и отметили, что «поверка должна быть включена в квартплату».

И хотя есть это законное решение, они его не выполняют, – возмущается Андрей.
«Борисполь-водоканал» продолжает брать деньги за поверку.

Подробнее о том, как бориспольчанин судится с городским советом, читайте в газете «Терминал:» № 15 (98) от 10 мая 2013

Переглядів:: 5
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x