loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільська міліція проводить операцію «Метал»

17.07.13

Бориспільська міліція проводить операцію «Метал»

З метою попередження та розкриттям кримінальних правопорушень, які пов’язані з металобрухтом, співробітники Бориспільської міліції проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Метал”, про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського МВ міліції Світлана Коломієць.

Співробітниками міліції та працівниками ДАІ Бориспільського міськвідділу в ході проведення заходів будуть перевіряти металобази та транспортні засоби, які перевозять металобрухт, зазначила Світлана Коломієць.

У разі порушення законодавства про здійснення операцій з металобрухтом, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, кримінальна відповідальність, або громадські роботи від 100 до 200 годин.

Бориспольская милиция проводит операцию «Металл»

С целью предупреждения и раскрытия уголовных преступлений, связанных с металлоломом, сотрудники Бориспольской милиции проводят оперативно-профилактические мероприятия под условным названием “Металл”, об этом Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского отделения милиции Светлана Коломиец.

Сотрудниками милиции и работниками ГАИ Бориспольского горотдела в ходе проведения мероприятий будут проверять металлобазы и транспортные средства, которые перевозят металлолом, отметила Светлана Коломиец.

В случае нарушения законодательства об осуществлении операций с металлоломом, предусмотрена административная ответственность в виде штрафа, уголовная ответственность, или общественные работы от 100 до 200 часов.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x