Незалежне рейтингове агентство “Кредит-рейтинг” оголосило про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів міста Бориспіль і випуску іменні процентні облігацій Бориспільської міської ради на суму 9 млн. грн на рівні uaA+.
Прогноз рейтингів – стабільний, повідомляє UABanker.net з посиланням на прес-службу агентства. При оновленні кредитних рейтингів агентство враховувало економічні і фінансові показники міста за I півріччя 2012 р., демографічну ситуацію, стан ринку праці, інформацію відносно боргових зобов’язань міста, наявною в розпорядженні комунальної власності і перспективних планів на майбутнє, а також іншу внутрішню інформацію, надану міською радою.
Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу
несприятливих комерційних, фінансових і економічних умов. Знаки “+” і “-” означають проміжні категорії(рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).
Стабільний прогноз вказує на відсутність на даний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.
Чинники, що підтримують рівень кредитних рейтингів:
– зростання в I півріччі 2012 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року,
об’ємів надходжень до бюджету міста майже на 21%%;
– географічне положення міста, яке розташоване на відстані 35 км від р.
Києва і поблизу якого знаходиться найбільший міжнародний аеропорт України – ДП “МА ” Бориспіль” і підприємства, розташовані на його території (найбільші працедавці регіону, що формують значну частину податкових і неподаткових надходжень до міського бюджету);
– високі показники ліквідності бюджету міста;
– низький рівень прямого боргового навантаження на бюджет міста;
– поліпшення соціально-економічного розвитку міста, що позитивно впливає
на збалансованість бюджетних показників.
Чинники, що обмежують рівень кредитних рейтингів:
– низький рівень диверсифікації надходжень до міського бюджету за джерелами наповнення;
– високий рівень зношеності об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури міста і житлового фонду і необхідність здійснення значних капітальних вкладень в їх відновлення.
Схожі записи:




