loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільське КП «ЖРЕУ» святкує ювілей

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

25 років для підприємства — досить зрілий вік. Бо за чверть століття є багато досягнень, успіхів і хороших справ. Звичайно, були злети і падіння. Та головне — вистояли, вижили за будь-яких випробувань долі, зберегли гідно своє обличчя серед інших підприємств міста. І сьогодні, незважаючи на нелегкий кризовий період, комунальне підприємство «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління» тримає пальму першості серед закладів обслуговування мешканців Борисполя

Історія становлення КП «ЖРЕУ»

Управління будинками №2 утворилося у 1984 році, згідно з рішенням Київської обласної ради, на базі будинкоуправління Бориспільського об’єднання авіазагону і відомчого фонду Міністерства оборони. Станом на 1 листопада на балансі структури було лише 14 будинків, а штат налічував усього 60 осіб. З адмінперсоналу до новоствореного підприємства перейшли працювати паспортист Надія Іванівна Побєдінська і технік Валентина Іванівна Шульга, а також двірники Ніна Іванівна Романюк, Ганна Іванівна Летяк, Ольга Миколаївна Бровінська, Любов Вікторівна Кошман, Галина Федорівна Лагоша, Катерина Іванівна Лисовець, Раїса Антонівна Петрова, Надія Олександрівна Воскресенська і слюсар-сантехнік Олександр Олександрович Клюшнік. На посаду начальника управління будинками №2 було призначено Володимира Івановича Замигу.

Колектив був дружний, на роботу усі йшли, як на свято. Жили не тільки буденними справами, а й цікаво організовували своє дозвілля: проводили вечори відпочинку, спортивні змагання. А у квітні 1985 року, коли працювати до будуправління на посаду головного інженера прийшов Іван Хворостянка, розпочався новий етап розвитку підприємства. Два молоді енергійні керівники віддавали роботі всю енергію і професійну майстерність. Цього ж року житловий фонд значно збільшився: від ЖЕК-1 було передано 44 будинки із обслуговуючим персоналом, а від будинкоуправління №1 Дарницького району 109 будинків із працівниками.

Та місто зростало, розбудовувалося. Згодом домоуправління переросло у ЖЕК-2 обласного підпорядкування, який займався виключно обслуговуванням житлових будинків. На балансі ЖЕКу було 167 багатоповерхівок і 73 працівники. Виробнича база адмінприміщення знаходилася спочатку у районі 35 кілометру в орендованому приміщенні, потім на вул. Соцмістечко, №333, а згодом — №350.

Очоливши підприємство, Іван Хворостянка мріяв про нову виробничу базу. Ця мрія здійснилася у 1991 році: на вул. Броварській, 1 збудували нову адмінбудівлю, де розмістився і гараж для техніки, і складські приміщення, і побутові кімнати. Згодом тут розмістили токарний, столярний і зварювальний цехи, пилораму, облаштували автозаправку.

30 грудня 1996 року ЖЕК-2 було перейменовано у «Житлове ремонт-но-експлуатаційне управління» — багатогалузеве підприємство, де трудилося 368 працівників, утримувало на балансі 52 одиниці автотранспорту і спеціальної техніки. З цього часу «ЖРЕУ» виконує роботи не тільки з ремонту власного житлового фонду, а й приймає замовлення міськвно на ремонт шкіл та дитячих дошкільних закладів, об’єктів охорони здоров’я, державних установ, промислових і приватних підприємств. Географія замовлень на ремонтні роботи досягла міста Переяслава-Хмельницького.

У селі Глибоке КП «ЖРЕУ» мало власний міні-асфальтний завод, що постачав продукцію ремонтно-шляховій дільниці. Розвивалось підсобне господарство, теплиці, пасіка і ставок. На жаль, це у минулому… А нині значний внесок у безперебійну роботу підприємства вносить електроцех. Для зручності, якісного обслуговування і швидкого реагування на невідкладні проблеми мешканців окремих мікрорайонів Борисполя створено аварійно-диспетчерську службу, яка працює цілодобово. Окрім того, аби наблизити якісні послуги до споживачів, управління відкрило декілька виробничих дільниць, які розташовані на вулицях Київський Шлях, 27, Гагаріна, 1, Дзержинського, 1, Броварській, 1. Щосереди на дільницях проводиться прийом громадян із різних питань, які стосуються не тільки житлово-комунальної сфери. На місці люди можуть сплатити за комунальні послуги, вирішити питання, пов’язані із реєстрацією, отримати необхідні довідки від паспортиста.

Сьогодні в управлінні працює 166 осіб, дехто віддав комунальному підприємству 20 і більше років. Середня заробітна плата становить 1613 грн. Цікаво, що КП «ЖРЕУ» стало чудовим стартом для кар’єрного зростання і вдосконалення, тут отримали життєві уроки і відмінно пройшли школу гартування у праці багато бориспільців. Серед працівників КП «ЖРЕУ» є не лише місцеві мешканці, це також спеціалісти з інших районів Київщини та віддалених регіонів України. На обслуговуванні підприємства є декілька гуртожитків і кімнати для приїжджих. Тож у теперішній непростий час комунальникам надається службове житло. Окрім того, велику увагу керівництво управління приділяє оздоровленню і дозвіллю своїх працівників, бо, переконані, від цього залежить продуктивність праці, рентабельність виробництва, а насамперед — здоров’я робітників. У селі Кийлів, біля Дніпра, є власна база відпочинку, де проводять відпустки працівники і їхні родини за досить символічну плату.

На робочому місці люди теж відчувають постійну турботу керівництва: обладнано побутові приміщення для переодягання і відпочинку під час робочого дня для двірників, сантехніків, електриків. Щороку навесні оновлюються дитячі майданчики на житлових масивах, завозиться чистий пісок. За підтримки міської влади відкриваються нові спортивні майданчики, облаштовуються сміттєві майданчики.
Результати роботи КП «ЖРЕУ» гідно оцінили на загальноукраїнському рівні. Делегації дев’яти областей побували у Борисполі, щоб перейняти досвід роботи управління. Іван Миколайович Хворостянка, як керівник одного із кращих комунальних підприємств, відвідав Туреччину у складі урядової делегації. На конференцію з питань розвитку місцевого самоврядування прибули представники із 139 країн світу! Почули про Бориспіль і в Данії на конференції «Управління комунальним господарством».

Сучасна назва — комунальне підприємство «ЖРЕУ» — була зареєстрована у 2002 році. Завданням управління є експлуатація та утримання у належному технічному стані будинків та прибудинкових територій, проведення капітальних і поточних ремонтів, доріг, житлових будинків, об’єктів соціального і культурного призначення.

Гордість підприємства — його працівники

Комунальне управління гордиться своїми працівниками, які віддали 20 і більше років служінню добробуту населення. Саме з їхніми іменами пов’язана історія КП «ЖРЕУ», його успіхи, перемоги і традиції. Окремі ветерани підприємства і нині у строю, вони передають свій досвід новому поколінню.

Валентина Іванівна Шульга 25 років працює на благо мешканців рідного міста. Починала свою роботу техніком у домоуправлінні аеропорту «Бориспіль», згодом одна із перших працювала у ЖЕК-2. За чверть століття Валентина Іванівна займала різні посади (майстер, диспетчер АДС, секретар). Сьогодні ж працює начальником відділу кадрів. Жінка надзвичайно любить свою роботу. Її вимогливість і наполегливість поєднуються із добром і любов’ю, які вона дарує своїм колегам і всім, хто з нею спілкується. Вона, усміхнена і відкрита, уміє вислухати і підтримати, завжди дасть фахову відповідь чи пораду. Валентині Іванівні розкривають свої секрети, діляться радощами і бідами. Начальник відділу кадрів дуже любить українську народну пісню, має напрочуд гарний голос, постійно брала активну участь у художній самодіяльності свого підприємства. А сьогодні вона співає у колективі народної пісні при міськвиконкомі, який очолює Анатолій Миколайович Панамаренко.

Добродушна і щира Ганна Лук’янівна Горбатко працює 24 роки двірником у КП «ЖРЕУ». Її поважають мешканці міста і цінують колеги, адже вона добросовісно і сумлінно виконує свої обов’язки. Нині Ганна Лук’янівна очолює бригаду робітників із комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями.

Віра Андріївна Кобизька завжди була прикладом самовідданої професійної робітниці. І ось уже 24 роки жінка працює у КП «ЖРЕУ». Зараз Віра Андріївна обіймає посаду начальника дільниці, її поважають підлеглі, прислухаються до слушних порад колеги, їй вдячні за турботу і допомогу у вирішенні побутових проблем мешканці житлового масиву.

Слюсар-сантехнік Анатолій Антонович Хурдепа прийшов до ЖЕК-2 також у 1985 році. Він пройшов шлях від працівника, а потім майстра і до начальника гаража. Його поважають у колективі, а сьогодні Анатолій Антонович передає свій досвід молодим водіям

Ганну Іванівну Задубинню порівнюють із сестрою милосердя. Багато працівників вдячні їй за допомогу не тільки з робочих питань, а й в особистих справах. 24 роки тому Ганна Іванівна прийшла на посаду комірника-заправника, а нині вона організатор відділу матеріально-технічного постачання.

Тендітну симпатичну жіночку Ганну Іванівну Михайлюк добре знають мешканці житлового масиву комунального підприємства, оскільки вона займається зверненнями громадян. До ЖЕК-2 вона прийшла працювати рахівником і всі 24 роки невтомно віддала роботі в управлінні.

Олександру Григорівну Кравченко, господиню житлового масиву аеропорту «Бориспіль», колеги порівнюють із невтомною бджілкою-трудівницею. Адже за роботою її можна зустріти і рано вранці, і пізно ввечері. Олександра Григорівна, бригадир з комплексного утримання будинків та будинкових територій, віддала комунальному управлінню 24 роки.

Катерина Петрівна Тарасенко понад 20 років тому починала свою трудову діяльність у ЖЕК-2 двірником. Зараз вона є наставником для молоді, хорошим бригадиром, користується повагою серед колег. На її ім’я від мешканців Соцмістечка, де вона працює, надходять постійно подяки і привітання.

Заступник начальника КП «ЖРЕУ» Віктор Миколайович Захарченко починав свою трудову діяльність на підприємстві електриком, потім — майстром поточного ремонту, згодом був переведений на посаду начальника ремонтно-будівельної дільниці, зараз працює заступником начальника КП «ЖРЕУ». До думки Віктора Миколайовича, як висококваліфікованого керівника, прислухаються і робітники, й інженерно-технічні працівники. Його роботу і організаційні здібності цінують мешканці міста і міськвиконкому.

Понад 20 років працюють в управлінні Лідія Василівна Карпенко (робітник із комплексного прибирання) і Надія Олександрівна Євдокимова (маляр). Багато робітників працює на підприємстві 10 і більше років. За підтримки начальника управління Івана Хворостянки, у КП «ЖРЕУ» склалася традиція сімейних династій, зокрема це родини Орлів, Бикових, Бойків, Безлюдих, Горбатків, Герасименків, Демченків, Кобизьких, Литвинових, Мельників, Циганенків та інших комунальників.

Щастя працювати з професійним керівником

Розквіт і успіхи підприємства — це заслуги, у першу чергу, керівника. Івана Миколайовича Хворостянка, начальника комунального підприємства «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління», колеги поважають і шанують. Вони горді від того, що Іван Миколайович згуртував навколо себе великий колектив, що він такий талановитий і самовідданий фахівець у галузі комунального обслуговування. Авторитет керівника, його вимогливість до роботи вивели управління на новий етап розвитку, а його далекоглядність і цілеспрямованість викликають захоплення і зацікавленість працівників комунальної сфери.

На підприємство Іван Миколайович прийшов працювати у 1985 році на посаду головного інженера. Та вже у 1989 році він, енергійний і запальний, очолив свій колектив. 20 років незмінного керівництва великим комунальним господарством говорять про довіру людей і керівників міста. У роботі Іван Миколайович завжди у пошуку новизни, вміє зацікавити, підтримати, допомогти.

На підприємстві створено профспілковий дієвий комітет. Саме за ініціативи Івана Миколайовича, який ніколи не залишить людину сам-на-сам із проблемами, працівникам видаються безпроцентні кредити на нагальні потреби. Навіть усі витрати на поховання працівника, згідно із колективним договором, бере на себе КП «ЖРЕУ». До того ж, щороку на 9 травня для ветеранів праці і учасників війни підприємством влаштовуються святкові обіди, організовуються концертні програми.

Серед працівників КП «ЖРЕУ» є спортивна команда, яка займає призові місця у Київській області, отримує нагороди і кубки у змаганнях із шахів, шашок, важкої атлетики, бігу, ігрових видів спорту. У цьому велика заслуга спортінструктора клубу «Титан» Євгенія Юрійовича Бикова.

Начальник управління Іван Хворостянка безмежно закоханий у пісню. Тому жодне свято на підприємстві не проходить без мелодійної української пісні. А як чудово у колективі відзначають ювілеї і професійні свята! Театралізовані дійства і яскраві костюми, конкурси читців і солістів залишаються у пам’яті кожного неповторним світлим спогадом. Пригадують, як успішно виступав на обласних конкурсах і фестивалях хоровий колектив. Ідейним натхненником і прекрасним організатором художньої самодіяльності завжди була колишній голова профкому Галина Степанівна Прихнич.

Лариса МАЦЮК

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x