loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільське ВУКГ очолив новий керівник

28.05.20

Бориспільське ВУКГ очолив новий керівник

Директором комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” (КП “ВУКГ”) міста Бориспіль нещодавно був призначений Богдан Сергійович Меташоп. До своїх обов’язків новий очільний приступив 1 травня 2020 року. Директор не прийшов з вулиці, а певний період працював у КП “ВУКГ” на посаді головного спеціаліста відділу з контролю за бдагоустроєм у Борисполі.

Як розповів Б.Меташоп журналістам газети “Трудова слава”, на посаді директора планує розвивати підприємство за рахунок оптимізації витрат та пошуку додаткових джерел доходів. Це, в свою чергу, дозволить ефективно реалізовувати стратегію розвитку підприємства. Тобто, КП “ВУКГ” зможе надавати якісні послуги, конкурувати з іншими на високому рівні, а головне – підприємство стане прибутковим.

До відома:
Богдан Меташоп з 2010 року має диплом магістра (спеціальність “Система управління і автоматика”; кваліфікація – науковий співробітник із комп’ютеризованих систем, автоматики та управління.
2014-2016 роки – участь у російсько-українській війні в добробаті “Золоті Ворота”.
2016 рік – вступ до ГФ “Сектор Безпеки” (м. Бориспіль).
До квітня 2020 року працював головним спеціалістом відділу з контролю за благоустроєм міста в КП “ВУКГ”.
1 травня 2020 року – призначений директором КП “ВУКГ”.

Переглядів:: 2
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x