loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільські депутати побились через аліменти (+ фото, відео)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільські депутати побились через аліменти (+ фото, відео)

Бюджетну сесію Бориспільської міської ради, що проходила 27 лютого, в вівторок так і не закрили. Тому питання, які не встигли розглянути перенесли на суботу 2 березня. Коли розглядали питання про зонінг, відзначились депутати Ярослав Годунок та Євгеній Боженко. Перший почав щось казати про аліменти другого, другий наніс за це удар першому в районі нирок.

Сесія проходила більш менш спокійно і ніщо не вказувало на конфлікт між депутатами. Саме розглядали питання №131, яке стосувалось зонування міста Бориспіль. Депутати по черзі виступали, озвучували свої думки з приводу зонування. Більшість виступала за те, щоб відкласти це питання на довивчення. При цьому залом «прогулювався» депутат Боженко, який підходив до колег-депутатів, щоб ті підписали та виділили матеріальну допомогу для когось із його округу. До слова, до Годунка теж підходив.

Тим часом депутати продовжували дискутувати щодо зонування. Хтось сказав за Гопанчука, який несе відповідальність, як заступник міського голови з будівництва. Сказали про відповідальність Годунка, як секретаря. Останній вийшов до трибуни, звідки сказав, що коли до нього надійдуть документи, які він підписуватиме, за це він і буде відповідати.

Ще ніхто не дав пропозицій щодо змін. Коли вони будуть, я всіх запрошу в кабінет, щоб разом розбиратися в тому, що мені принесли на підпис. Це вже якщо казати про мою відповідальність.

Далі мікрофоном «заволодів» Боженко, який нагадав Годунку та колегам-депутатам, що перед цим був секретар, який обіцяв усім усе розповісти, але погано закінчив. Тому йому – Годунку – потрібно задуматись над своєю поведінкою. Секретар, підійшов до звільненого мікрофону, щоб відповісти на репліку.

Спочатку, – Годунок Боженку, – ти заплатиш аліменти дружині на дітей, а потім будеш…

Що «потім будеш», Ярослав Годунок так і не встиг сказати. Бо саме в цей момент, Боженко, який ще не встиг зійти зі сцени, заряди секретарю ззаду в область попереку, там де нирки. Це був один єдиний удар, бо депутати сцепились в захваті, кидали один одного, вивертали голови, аж поки їх не розтягли подалі один від одного. Розбороняючих було 7 чи 8 чоловік, серед яких Анатолій Федорчук, Адрій Цвілюк, Олег Романов, Олександр Божко, Вячеслав Деркач, Михайло Шкоруп.

Інцидент далі так і не розгорівся. Їх розборонили. Мер поставив на місце трибуну, яку зсунули з місця, О.Романов поправив вивернутий мікрофон. А жінка з першого ряду, вголос сказала:

Вас усіх треба освятити, і сесійну залу треба освятити. Причому, щоб це зробили батюшки всіх конфесій. У вас тут повне свавілля.

Секретар так і не закінчив свою думку про те, що Боженко «потім буде». Питання про зонінг відправили на довивчення.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x