loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільські депутати «розбушувалися»

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На свято Івана Купала народні обранці показали кігті та політичний норов, підкріплений «крутими словесами». Чи то лихий у релігійне свято штовхнув їх на таку поведінку чи вплинуло наближення виборів, яким пророкують здійснення у березні наступного року…

«Причетними» до розжареної атмосфери у залі були майже усі партії, представлені у міській раді: депутати, ніби зірвавшись із ланцюга, безперервно обмінювалися взаємними звинуваченнями і доріканнями. Кожен — про своє. Така поведінка бориспільських депутатів за останній час стала чи не нормою, але 7-го липня, відверто кажучи, вони переступили межу. Адже моральні принципи, повагу один до одного, поняття регламенту та депутатської етики було відкинуто у далекий кут.

Лідерами із наповнення інформаційного простору сесійної зали цього дня стали представники БЮТ, яких хвилювало питання участі у роботі сесії трьох депутатів — Петра Сиворакші, Володимира Андрєєва та Сергія Ярмоленка.

Зокрема, лідер їхньої фракції у міській раді Дмитро Соляков озвучив позицію однопартійців із цього питання: бютівці попросили провести перереєстрацію депутатів міської ради, які знаходились у залі під час цього засідання. Це, за його словами, повинно проводитись без участі цих трьох депутатів, які, як зазначив Дмитро Соляков, на момент прийняття рішення ради блоку не вважаються депутатами і втратили свої повноваження. Відтак вони не мають права брати участь у голосуванні із питань, представлених на сесію, бо в подальшому люди і підприємства, чиї питання виносились на цю сесію, можуть оскаржити в суді правомірність прийняття рішень за ситуації, що склалася.

До цього виступаючий додав і те, що в разі непроведення перереєстрації і при подальшій участі у голосуванні цих трьох депутатів фракція залишить сесійну залу. Озвученню цієї заяви передувала невелика перерва, під час якої і було прийняте таке рішення фракції.

Нагадаємо, що на попередній сесії представники БЮТ озвучили рішення однопартійців про позбавлення мандатів Сиворакші, Андрєєва та Ярмоленка. Хоча ці депутати із ним не погоджуються і досі. Цей розкол всередині найчисельнішої партії Борисполя відбувся вже давно, і «питання трьох депутатів» є актуальним не перший місяць.

Та ось чи є зараз ці народні обранці депутатами Бориспільської міської ради, присутнім на сесії не змогла сказати навіть голова територіальної виборчої комісії Світлана Примачик, яку для того, щоб пролити світло на це питання, спеціально було запрошено на сесію. Відтак, було вирішено від міської ради написати звернення із цим питанням до Центральної виборчої комісії.

А поки цього не зроблено, працювати якось потрібно. Тож питання «Чи є ця сесія легітимною?» та «Як її далі вести?» були відкинуті. І з горем пополам депутати прийняли порядок денний вцілому та розглянули одне-єдине питання із його списку. Бо договорилися народні обранці вже до обідньої перерви. Після неї запропонована перереєстрація депутатів відбулася, але бютівці таки залишили сесійну залу. Це сталося трохи згодом, коли близько 16.00 їхніми колегами не була підтримана пропозиція перенести засідання сесії на п’ятницю, 10 липня. Знову перерва.

Після якої представники БЮТу, зваживши на те, що у порядку денному стоять важливі для міста питання, повернулися до зали для їх розгляду. Після їхнього приходу сесія менше ніж за дві години «прогнала» усі питання, які виносилися на її засідання.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x