loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільські депутати зібрали підписи, щоб зняти секретаря

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільські депутати зібрали підписи, щоб зняти секретаря

На адресу редакції сайту «Движение Борисполя» надійшло два листа. Один – це Подання про відкликання секретаря Бориспільської міської ради Ігоря Левітаса. Інший – Проект рішення про відкликання секретаря Бориспільської міської ради Ігоря Левітаса. Під поданням підписались 18 депутатів, що дає законні підстави винести це питання на чергову сесію Бориспільської міської ради (відбудеться 30 серпня 2016 року). Під проектом підписів нема, але його має підписати міський голова Анатолій Федорчук. Звісно, якщо депутати проголосують за відставку.

Щодо подання, там лише звернення депутатів до Анатолія Федорчука, щоб це питання було внесене в порядок денний п’ятнадцятої сесії Бориспільської міської ради. А вже в проекті рішення причини відкликання Ігоря Левітаса з займаної посади. Подаємо текст рішення без правок і змін.

Одразу повідомляємо, ми друкуємо цей текст з метою інформування бориспільців про те, що відбувається в місті. Бо як казав герой одного з кінофільмів Леоніда Гайдая «Бриллиантовая рука»: «На его месте мог оказаться я».

РІШЕННЯ про відкликання Левітаса Ігора Марковича з посади секретаря Бориспільської міської ради
Розглянувши подання депутатів міської ради про відкликання секретаря міської ради та враховуючи численні порушення в роботі, а саме:

1. Не належна організація питань, що виносяться на розгляд сесії (п.4 ч.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») – на розгляд ради виносяться питання які не пройшли профільні постійні комісії або питання які за своїм змістом не відповідають тому, що прийняли прийняли постійні депутатські комісії;

2. Не забезпечено доступу депутатів до офіційних документів, що зберігаються у раді (п. 9 ч.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») – ознайомлення депутатів з документами, що зберігаються в міській раді та її виконавчих органах здійснюється за запитами; запити подаються на міського голову, а не на секретаря;

3. Не сприяє депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень;

4. Поводить себе аморально по відношенню до депутатів та громадян міста (погрози, залякування, нецензурна лайка).

Відповідно до вимог ст.14, ст.70 Регламенту Бориспільської міської ради, затвердженого рішенням Бориспільської міської ради від 17 грудня 2015 року №33-2-VII, п.4 ч.1 ст.26, ч.14 ст.46, ст..50, ч.2 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська ВИРІШИЛА:

1. Відкликати Левітаса Ігора Марковича з посади секретаря Бориспільської міської ради.

2. Достроково припинити повноваження та звільнити з посади секретаря міської ради Левітаса Ігора Марковича.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації.

Переглядів:: 2

Автор публікації

Офлайн 1 день

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x