loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільські горе-водії не бояться даішників

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільські горе-водії не бояться даішників

Святкування Дня всіх трудящих відзначилося цікавою подією. Сподіваюсь, більшість «небайдужих» громадян та водіїв зроблять для себе правильні висновки.

На знімку автомобіль, який щойно залетів під вагончик.

Того дня в автівці сиділо двоє. На щастя, після такої зупинки ніхто не постраждав. Люди відбулися легкими подряпинами.

Пасажира майже одразу забрали знайомі, а водій залишився.
На запитання, що сталося, відповідав: «Заклинило колесо». І додавав: «У мене є ще одна машина».

Такий ефективний з’їзд не міг залишитися непоміченим.
Хтось підходив просто подивитися, хтось пропонував допомогу. Один навіть перепитав водія:
— Ти що п’яний?
Той у відповідь проказав щось невнятне.
— А якщо міліція? — знову поцікавився чоловік.
— Я їх не боюся, — відповів високомірно.

Заспокоєний таким поясненням небайдужий чолов’яга комусь зателефонував і попросив під’їхати, щоб витягти горе-водія. Вже майже зачепили троса, як їде автомобіль ДАІ. Вочевидь, до місця аварії. З авто виходить інспектор, розпитує, що сталося, хто водій. Хто водій, ніхто не зізнався.

Молодик, який до того запевняв, що не боїться даішників, відморозився, сказавши, що водія тут нема. Знайшовся й «небайдужий» чоловік: – Вона тут уже два дні стоїть.

Перекинулись кількома фразами, всі відійшли від понівеченого авто. Після таких пояснень інспекторам нічого іншого не залишалось, як поїхати. Про заклинене колесо ніхто ані пари з вуст. Того ж дня машину витягли і забрали ремонтувати.

Водійська підтримка це, звичайно, добре. Але в усьому є межа. Добре, якщо ця ситуація стане водієві наукою. А якщо ні? Хто наступний потрапить під колеса такого горе-водія? В нього є ще одна машина…

Павло МАГДЕНКО, інформаційний тижневик Бориспільщини «Термінал:»

Празднование Дня всех трудящихся отмечено интересным событием. Надеюсь, большинство «неравнодушных» граждан и водителей сделают для себя правильные выводы.

На снимке автомобиль, только залетевший под вагончик.

В тот день в машине сидели двое. К счастью, после такой остановки никто не пострадал. Люди отделались легкими царапинами.

Пассажира почти сразу забрали знакомые, а водитель остался.
На вопрос, что случилось, ответил: «Заклинило колесо», и добавил: «у меня есть еще одна машина».

Такой эффективный съезд не мог остаться незамеченным.
Кто-то подходил просто посмотреть, кто предлагал помощь. Один даже спросил водителя:
– Ты пьян?
Тот в ответ сказал что-то невнятное.
– А если милиция? – Снова поинтересовался человек.
– Я их не боюсь, – ответил высокомерно.

Успокоенный таким объяснением неравнодушный мужчина кому-то позвонил и попросил подъехать, чтобы вытянуть горе-водителя. Уже почти коснулись троса, как едет автомобиль ГАИ. Очевидно, к месту аварии. Из авто выходит инспектор расспрашивает, что произошло, кто водитель. Кто водитель, никто не признался.

Молодой человек, который к тому уверял, что не боится гаишников, отморозился, сказав, что водителя здесь нет. Нашелся и «неравнодушный» человек:
– Она здесь уже два дня стоит.

Перекинулись несколькими фразами, все отошли от искореженного авто. После таких объяснений инспекторам ничего другого не оставалось, как уехать. О заклиненном колесе никто ни слова. В тот же день машину вытащили и забрали ремонтировать.

Водительская поддержка это, конечно, хорошо. Но во всем есть предел. Хорошо, если эта ситуация станет водителю наукой. А если нет? Кто следующий попадет под колеса такого горе-водителя? У него есть еще одна машина…

Павел Магденко, информационный еженедельник Бориспольщины «Терминал:»

Переглядів:: 7
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x