loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільські волейболісти і боксери серед перших

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Днями в Бориспільській ДЮСШ відбулася першість Київської області з волейболу серед команд юнаків 1999-2000 року народження. Усього у змаганнях брали участь сім команд.

За перемогу змагались і наші волейболісти. Так, в упертій боротьбі чемпіоном Київської області стала команда Бориспільської ДЮСШ. 2-ге місце посіла команда Бориспільського району, а 3-тє віддали команді міста Ірпінь.

Тож щиро вітаємо із перемогою всіх 12 гравців команди, а також тренера Віктора Васильовича Развіна.

Тим часом…

У Білій Церкві пройшов Всеукраїнський турнір із боксу ім. Курилова В.І. і Косякова С.І. серед юнаків. У ньому брали участь і боксери Бориспільської ДЮСШ, зайнявши чимало призових місць.

Діхтяр Олександр посів 1-ше місце у ваговій категорії 60 кг, Гуджджиані Іраклій у ваговій категорії 35 кг зайняв 2-ге місце. Такими результатами хлопці завдячують своєму тренеру вищої категорії Сергію Степановичу Кінашу.

Також високих результатів у боротьбі досягли вихованці Едуарда Володимировича Берестюка, майстра спорту по боксу, та тренера вищої категорії, майстра спорту Михайла Івановича Шкорупа. Так, Павло Заяць посів 1-ше місце у ваговій категорії 35 кг, Влад Василенко – 2-ге місце у ваговій категорії 91 кг, Станіславу Жуку дісталось 3-тє місце у категорії 60 кг. Так само 3-ті місця посіли Ігор Бурлаченко (вагова категорія 45 кг), Євгеній Нагорний (вагова категорія 75 кг), Вадим Пилипенко (вагова категорія 38 кг) і Владислав Тютюн (вагова категорія 66 кг).

Вітаємо наших тренерів і їхніх вихованців із перемогою і бажаємо подальших високих досягнень.