loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільським педагогам вручили дипломи переможців конкурсу «Вчитель року – 2017» (+ фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільським педагогам вручили дипломи переможців конкурсу «Вчитель року - 2017» (+ фото)

14 листопада 2016 року бориспільський міський голова Анатолій Федорчук вручив педагогам бориспільських міських шкіл дипломи переможців та лауреатів першого (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2017». Таких виявилось п’ятеро, оскільки тільки п’ять загальноосвітніх шкіл міста Бориспіль взяли участь у конкурсі.

Нагадаємо, перший тур конкурсу проходив 11 листопада поточного року в ЗОШ №8. Участь у ньому взяли п’ять викладачів, у номінаціях: «Початкові класи», «Музичне мистецтво» і «Біологія».

За результататами, переможцями стали:

– вчитель ЗОШ №1 ім. Юрія Головатого Марина Коломієць у номінації «Біологія»;

– вчитель НВК «Гімназія «Перспектива» Валентина Кононенко в номінації «Музичне мистецтво»;

– вчитель початкових класів ЗОШ №8 Олена Кускова в номінації «Початкова освіта».

За результататами, лауреатами стали:

– вчитель початкових класів ЗОШ №3 Лілія Мартін, в номінації «Початкова освіта»;

– вчитель початкових класів ЗОШ №6 Вікторія Слєпцова в номінації «Початкова освіта».

Наступний тур конкурсу – обласний, який проходитиме в січні-лютому 2017 року. Тут місто Бориспіль, як тепер відомо, представлятимуть Марина Коломієць, Валентина Кононенко та Олена Кускова. В разі перемоги, вони змагатимуться за перші місця в третьому – заключному – турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2017», який проводять поетапно: відбірковий у березні, фінальний у квітні.

Для довідки, Всеукраїнський конкурс «Учитель року» Затверджено постановою Кабінету Міністрів України №638 від 11 серпня 1995 року. Є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття») і проводиться з метою виявлення і підтримання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.

Завданнями конкурсу є: піднесення ролі вчителя у суспільстві і підвищення престижності цієї професії; привернення уваги громадськості, органів виконавчої влади до проблем освіти; сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вчителя; поширення перспективного педагогічного досвіду; забезпечення незалежної експертної оцінки педагогічної діяльності.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводить Міністерство освіти і науки України разом із Академією педагогічних наук, Творчою спілкою вчителів, Педагогічним товариством.

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 8 години

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x