loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільським школярам заборонять нічні гульки

09.12.09

Місто планує винести на розгляд депутатів питання про обмеження перебування дітей шкільного віку на вулицях міста та в громадських місцях після 21.00 години. Вперше це питання було поставлене «руба» на громадських слуханнях, де його і підтримали присутні. Причиною такої ініціативи стало те, що сьогодні чи не усі неповнолітні вечірній час допізна (часто у нетверезому стані) проводять не за книжками, улюбленим хобі чи у колі родини, а на вулиці, яка їх і виховує. То яке ж майбутнє матимемо? Але для того, щоб ця заборона почала діяти на бориспільських вулицях, треба продумати усе до деталей. І найголовнішим є пункт про контроль за виконанням цього рішення, адже понаприймати можна будь-що, а гальмується виконання деяких рішень сьогодні саме на етапі контролювання.

Із тим, що нічого хорошого хлопцям та дівчатам нічні «гульки до посиніння» не приносять, погоджується і один із ініціаторів такої заборони, керівник громадської організації асоціації керівників шкіл Лариса Ананіївна Власенко: «Чим корисним може зайняти себе підліток у нічний час на вулиці міста, у кафе, барі чи нічному клубі? Відповідь очевидна: нічим пристойним там і не пахне». В унісон зі словами Лариси Ананіївни звучить думка голови молодіжного комітету Ірини Тименко: «На мою думку, запровадження таких заходів має позитивний виховний характер. Принаймні неповнолітні не будуть вештатися містом у пошуках небезпечних нічних пригод. А щодо віку, то молодіжний парламент пропонує, щоб ця заборона стосувалася хлопців та дівчат до 15, а не до 18 років, як проголошувалося на громадських слуханнях. Непогано було б також, щоб влітку їм можна було гуляти до 22 години».

Сьогодні, на жаль, гонитва за матеріальними благами віднімає у сімей найголовніше — тепле родинне спілкування. Дефіцит позитивного контакту з ріднею штовхає підлітка до пошуків товариства однодумців — «братів і сестер по нещастю».

Часто такий шукач потрапляє у кігті недоброї компанії, і вразлива психіка дитини всмоктує гниль і бруд вуличного життя. До того ж дуже часто вандалізм, який вже зранку наступного після гульок дня можна спостерігати на вулицях Борисполя, є наслідком «відпочинку» саме таких компаній. Припинити усе вкупі (і вуличне «виховання» підростаючого покоління бориспільців, і провокацію щодо вандалізму, і пропаганду неправильного способу життя серед молоді) має намір місцева влада.

Щоправда, прийняття рішення із питання обмеження перебування дітей на вулицях міста після 21 години тягне за собою довгий ланцюг дотичних питань. Зокрема, сама заборона є порівняно жорсткою мірою для особистості, яка до цього не знала жодних заборон та відкидала їх. У першу чергу, потрібно створити альтернативу, заохотити молодих людей до участі у різних гуртках за їхніми інтересами. Із цього випливає і необхідність будівництва позашкільних навчальних центрів, відкриття нових гуртків, пошук спеціалістів, які будуть проводити із дітьми навчання, та вирішення багатьох інших завдань.

А поки що це питання готують до розгляду сесії міської ради. І свої думки з приводу запровадження заборони перебування учнів після 21-ї години на вулицях міста депутати висловили у проведеному кореспондентом опитуванні.

Варто зазначити, що за вирішення цього питання взявся не лише Бориспіль. Так, зокрема, у Житомирській області уже прийнято рішення про обмеження перебування дітей на вулицях міста після 21.00 години. Тим хто вважає, що це обмеження конституційної свободи, варто згадати Федора Достоєвського: «Свобода не в тому, щоб стримувати себе, а в тому, щоб володіти собою». Нехай кожен почне зі своєї домівки, із налагодження стосунків у своїй сім’ї. Щоб досягти кращого життя, люди самі повинні стати кращими. І тоді вуличне життя не буде для підлітків пріоритетом.

Катерина Гладкова

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x