loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільському міському голові стало соромно за депутатів, тому він збирається скласти повноваження

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільському міському голові стало соромно за депутатів, тому він збирається скласти повноваження

30 червня 2020 року відбулось пленарне засідання 76 чергової сесії депутатів Бориспільської міської ради. Одне з питань – дострокове зняття з посади секретаря міськради Ярослава Годунка. Як зазначалось, підставою зняти Годунка з посади було, є і буде його неприпустима поведінка як державного службовця. Зокрема, міський голова Анатолій Федорчук наголосив, що своїми діями нинішній секретар ганьбить усіх працівників міськради, а також знецінює поняття інституту влади.

Відбулось таємне голосування. Міський голова не голосував, чомусь це для нього було принципово. Натомість секретар прогоголосував, хоч і казав про конфлікт інтересів.

У результаті голосів, щоб достроково зняти секретаря не вистачило. “ЗА” – 12, “ПРОТИ” – 11, “УТРИМАЛИСЬ” – 2, визнані недійсними три протоколи, сім протоколів не використані.

– Таким чином Ярослав Миколайович, поки, секретар міської ради, – резюмував голова лічильної комісії депутат Юрій Адамовський.

Коли даний протокол затвердили, до мікрофону підійшов Ярослав Годунок і подякував колегам депутатам.

– Я вважаю це актом справедливості, чесності і відповідальності. Я вас не підведу.

Після цього Анатолій Федорчук заявив, що напише заяву про відставку.

– Завтра (1 липня 2020 року) о 12 годині, я скликаю позачергове засідання сесії Бориспільської міської ради і складаю повноваження бориспільського міського голови. Це перше. Друге, заявляю, що я на вибори не йду. Мені просто соромно за вас. Дякую.

Переглянути засідання 77 позачергової сесії можна за ПОСИЛАННЯМ.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x