loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільську лікарню перевірить комісія

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільську лікарню перевірить комісія

24 травня 2016 року в актовій залі Бориспільської районної ради відбулось пленарне засідання шостої сесії районної ради VII скликання. На розгляді 12 питань. Одне з головних – створити тимчасову контрольну комісію районної ради з питань діяльності Бориспільської центральної районної лікарні. За нього голосували в порядку черговості (одинадцятим), але виступи з цього питання розпочали задовго до затвердження порядку денного в цілому.

Першим виступив депутат Бориспільської райради Віталій Тищук. Він зазначив, що в лікарні недоліки є, їх потрібно виправляти, але не за рахунок звільнення головного лікаря. При цьому він продовжив свою думку, навівши випадок, який стався в пологовому, коли нянєчка відповилась подати води породіллі.

– Невже за таке має відповідати головний лікар? Моя пропозиція, зняти це питання і надати колективу лікарні термін до осені, щоб вони провели в себе роботу і змогли відзвітуватись. А ми, депутати, ознайомимось і зробимо висновки.

Виступити з цього питання запросили головного лікаря Бориспільської ЦРЛ Олександра Щура. Він наполягав, щоб питання не знімали, комісію створили і нехай вона розставить усі крапки над «і».

Як доповнення до цього питання, вніс пропозицію заступник голови Бориспільської райради Іван Недогибченко. Він запропонував, щоб разом із ЦРЛ комісія перевірила і роботу екстренної медичної допомоги (про цей скандал ми писали у матеріалі Медицина в Україні на прикладі Борисполя).

Ще одна пропозиція надійшла від депутата райради Миколи Поминального. На його думку, потрібно створити комісії, які б перевіряли роботу всіх комунальних підприємств Бориспільського району.

Серед присутніх був і депутат Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, який попросив слова, щоб сказати за комісію. У виступі він майже про ЦРЛ не говорив, а більше акцентував увагу на екстренній медичній допомозі. Точніше, на її керівнику – головному лікарю Олександрові Резембовському.

– Він відмовився везти дитину в Боярку в дитячу лікарню, – зазначив Я.Годунок. – Такій людині не місце в Борисполі на такій посаді. А щодо Олександра Павловича Щура, комісія має бути об’єктивною в своїх висновках.

До всього, щодо інциденту з відмовою везти хвору дівчинки, який і наробив стільки галасу, голова Бориспільської РДА Дмитро Воронін повідомив, що ними направлені листи в профільні установи, щоб там надали правове роз’яснення діям головного лікаря екстренної медичної допомоги.

– Чекаємо висновки спеціалістів, – поінформував він.

Забігаючи на перед повідомляємо, що за питання про створення тимчасової контрольної комісії, яка перевірить роботу Бориспільської ЦРЛ та екстренної медичної допомоги, проголосувала більшість. До її складу ввійшли депутати від усіх політичних сил представлених у райраді. Термін роботи комісії – два місяці. Про результати перевірки мають відзвітувати на сесії районної ради. Швидше за все, тепер аж у липні 2016 року.

Ще одне питання, яке викликало неабияке обговорення, стосувалось Порядку електронної реєстрації дітей, які проживають у Бориспільському районі, для влаштування в дитячі садочки. Перед голосуванням до мікрофону вийшов депутат Бориспільської райради Олександр Сигнаєвський, який є ініціатором реєстрації, щоб у черговий раз донести ефективність даного Порядку.

До речі, це питання О.Сигнаєвський уже кілька разів виносить на сесію, але підтримки від колег-депутатів не отримав. Як тоді, так і зараз. Все ж таки більшість вважає, що це питання не на часі. Так, Гнідинський сільський голова Олександр Лазоренко зауважив, що треба думати про те, щоб збільшити кількість груп у ДНЗ; Кіровський сільський голова Микола Дженжебір повідомив, що в нього дві групи вільні. Крім того противники електронної реєстрації пояснили свій підхід, що більшість матусь не зуміють правильно зареєструватись.

Як результат, за це питання не проголосували. Тільки п’ятеро «ЗА»; інші або проти, або утримались. Після голосування голова Бориспільської райради Владислав Байчас висловив свою думку.

– Я взагалі вважаю, що в садочки мають записувати рішенням виконкомів сільських рад.

Повертаємось до сесії.

Перше питання слосувалось внесенню змін до рішення «Про затвердження програми соціально-економічного і культурного розвитку Бориспільського району на 2016 рік». Так, пропонувалось у частині «Охорона здоров’я» замінити «Капітальний ремонт терапевтичного відділення Бориспільської ЦРЛ – 1200,0 тис. грн.» та «Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво лікувального корпусу (терапевтичне та неврологічне відділення) – 500,0 тис. грн.» – на – «Капітальний ремонт травматологічного відділення Бориспільської ЦРЛ – 786,4 тис. грн.» та «Виготовлення проектно-кошторисної документаціїна будівництво лікувального корпусу (терапевтичне та неврологічне відділення) – 1200,00 тис. грн.» Крім того, Програму доповнили пунктом про «капітальний ремонт лікарні в с.Вороньків, Бориспільського району». На ремонт виділять 315,5 тис. грн.

В частині «Освіта»:
ВИКЛЮЧИЛИ
1) закінчення робіт по ремонту приміщення їдальні Кіровської ЗОШ (199,0 тис. грн.);
2) поточний ремонт покрівлі спортзали Іванківської ЗОШ (110,0 тис. грн.).
ДОПОВНИЛИ
1) будівництво навчального корпусу Гірської ЗОШ по вулиці Центральна, 3, с. Гора, Бориспільського району;
2) поточний ремонт покрівлі спортзали та допоміжних приміщень Іванківської ЗОШ (110,0 тис. грн.);
3) капітальний ремонт (заміна віконних та дверних блоків у ЗОШ та ДНЗ).

Доповідала Наталія Паніна, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА. Вона коротко поінформувала, що зміни до Програми були обговорені на комісіях, після чого депутати перейшли до голосування. Більшість зміни підтримала.

Друге та третє питання сесії стосувались бюджету. Доповідала начальник управління фінансів Бориспільської РДА Тамара Матяш. У першому вносились зміни до рішення Бориспільської райради «Про районний бюджет Бориспільського району на 2016 рік»; у другому затверджували звіт про виконання бюджету Бориспільського району за три місяці 2016 року. На змінах детально не зупинялись. Проголосували і все. А щодо виконання бюджету, Т.Матяш зазначила, що виконання на 1 квітня 2016 року складало 149,3% або 11,9 млн. грн.

Наступне питання: «Затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки». Як зазначив доповідач, голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури Антон Мотрич, затвердити документацію потрібно для того, щоб визначити розмір державного мита, бо тут і дарують, і спадкують.

– Вони пройшли комісії. Зауважень не було, – повідомив доповідач.

Депутати проголосували «ЗА».

Далі сесійно передавали та списували основні засоби і товарно-матеріальні цінності, які рахуються за БРПТМ «Райтепломережа» (якої по факту вже нема) та відділом освіти Бориспільської РДА. Це питання вже виносили на попередню сесію, але відправили на доопрацювання. Зокрема, зі списка виключили вартісну техніку, яка зникла і яку зараз розшукує поліція. Але й у пропонованому списку було до чого прискіпатись.

Перед голосуванням слово попросив депутат Бориспільської райради Віталій Гордієнко. Він зазначив, що на комісіях розглядали момент, коли техніка застаріла, але списати її реально не можливо.

– Тому, на підставі цього, депутати від ВО «Свобода» «утримаються», – зазначив В.Гордієнко.

І хоч свободівці «утримались», більшість проголосувала за списання та передачу з обліку на облік.

Також можна сказати, що депутати затвердили цільову програму з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали та беруть участь в війні з Росією, та їхнім сім’ям. У 2016 році на ліки та ургентну медичну допомогу планують витратити 935 тис. грн.

Затвердили програму розвитку системи освіти Бориспільського району на 2016-2018 роки.

Затвердили штатний розпис виконавчого апарату районної ради. Зокрема, підняли зарплату прибиральниці та водія до 1.450 грн. Між іншим, посадовий оклад голови ради (В. Байчас) – 3.879 грн., заступника (І. Недогибченко) – 3.491 грн.

Затвердили штатний розпис КП «Бориспільський районний трудовий архів».

Серед «Різного»:
– винесли пропозицію звернутись до ВР України з пропозицією дати 1 рік мешканцям багатоквартирних будинків, які не встигнуть створити ОСББ до 1 липня;
– запропонували відправити запит голові В.-Олександрівської сільської ради щодо охорони заповідника «Хутір Чубинського», щоб вона відповіла в якому стані заповідник, що робить сільська рада і яка треба допомога, щоб зберегти заповідник;
– втрутитись у земельний конфлікт між селами Княжичі (Броварський р-н) та Велика Олександрівка (Бориспільський р-н), де рік у суді не можуть встановити межі;
– депутат О.Сигнаєвський звернувся до присутніх з проханням допомогти родині з с. Головурів, Бориспільського району на операцію на серці їхній донці.

Питання вичерпались, доповнень більше не надходило. Озвучили, що наступна сесія Бориспільської райради відбудеться в липні.

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 3 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x