loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспільську лікарню спонсоруватимуть японці

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільську лікарню спонсоруватимуть японці

Початок 2008-го року став плідним для ЦРЛ — у січні заклад виграв грант на медичне обладнання на суму близько $80 тис. від посольства Японії в Україні. А справа в тому, що цей грант є частиною японської офіційної допомоги розвитку Україні, а тому уряд Японії надає фінансову підтримку на розвиток Проекту модернізації медичного обладнання в Бориспільській ЦРЛ.

За його кошти буде придбано новий санітарний автомобіль та нову медичу техніку (електрокардіограф, апарат ультразвукової діагностики, гастрофіброскоп, ректороманоскоп, сучасний мікроскоп). І ось нарешті у лютому Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В.Муцуо Мабучі та головний лікар Бориспільської ЦРЛ В’ячеслав Євтушенко підписали контракт про надання цього гранту.

Реалізація цього гранту має вплинути на покращення якості надання медичної допомоги жителям Бориспільщини. Адже відомо, що сьогодні місцева лікарня «попитом» у людей не користується — йдуть до неї ті, хто не має іншого вибору. Інші ж обрали для себе якість лікування і гарне ставлення у столичних лікарнях. Хай навіть і за чималі гроші. Але ж хоч людиною себе відчуєш. А у Бориспільській ЦРЛ це відчуття стирають черги, хамство медперсоналу, постійний дефіцит найнеобхіднішого (у тому числі і ввічливості), відсутність затишку та ремонту. Із приходом нового головного лікаря, щоправда, ситуація дещо покращилася, але скільки ще всього треба буде зробити! І, звичайно, місцеві бюджети такий шматок роботи «не потягнуть», а тому й полює керівництво лікарні на спонсорів. Але інколи благодійники й самі йдуть. Ось як японці.

Приїзд, до речі, посла Японії до лікарні планується вже у березні. Під час цього візиту буде вирішене питання передачі гранту. І, можливо, вже незабаром убогі стіни нашої ЦРЛ побачать нове медичне обладнання. От якби ще хтось подарував повагу, чемність і відповідальність у роботі із пацієнтами.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x