loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Борисполь с новым брендом

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Борисполь с новым брендом

21 января этого года, Бориспольский городской совет объявил конкурс о разработке логотипа, который бы ассоциировал город Борисполь как бренд. В конкурсе принимали участие все желающие, подавшие соответствующую заявку. 59-ть работ были представлены комиссии для рассмотрения и принятия решающего решения, ведь победитель конкурса получит Диплом и денежное вознаграждение в размере 3000,00 грн за счет спонсорских средств.

Этот вопрос рассматривали и Общественный совет, и многочисленные комиссии, и вот наконец был найден общий знаменатель. Именно тот вариант, который предложили вниманию депутатам на 41-и сессии городского совета, получил больше отзывов. Депутаты поддержали и утвердили предложенный вариант бренда.

Уже в сентябре, вариант бренда, изготовленный из металла, должен появиться при въезде в Борисполь.

Бориспiль iз новим брендом

21 сiчня цього року, Бориспiльська мiська рада оголосила конкурс про розробку логотипа, який би асоцiював мiсто Бориспiль як бренд. У конкурсi брали участь усi охочi, якi подали вiдповiдну заявку. 59-ть робiт були представленi комiсії для розгляду та прийняттю вирiшального рiшення, адже переможець конкурсу отримає Диплом та грошову винагороду у розмірі 3000,00 грн за рахунок спонсорських коштів.

Це питання розглядали і Громадська рада, і численні комісії, і от нарешті було знайдено спільний знаменник. Саме той варіант, який запропонували увазі депутатів на 41-ії сесії міської ради, отримав найбільше відгуків. Депутати підтримали і затвердили запропонований варіант бренду.

Вже у вереснi, зразок бренду, виготовлений з металу, має з’явитися при в’їзді в Бориспіль.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x