loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспольская команда легкоатлетов приняла участие в соревнованиях Киевщины

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспольская команда легкоатлетов приняла участие в соревнованиях Киевщины

В субботу 10 августа, накануне Дня Независимости, в Броварах состоялся легкоатлетический кросс среди команд Киевщины, в кроссе успешно выступили легкоатлеты из нашего города. Под руководством тренера Гончаренко Ивана Яковлевича сборную города Борисполя представляли 9 спортсменов.

Семнадцатилетняя Бориспольчанка, Яна Лукашенко праздновала победу на дистанции кросса 500 м. На чемпионате Украины по легкой атлетике, который состоялся несколько недель назад в Харькове, Яна, в составе юношеской сборной команды Киевщины, завоевала «бронзу» в эстафете 100х200х400х500 г. среди девушек.

Также хороший результат в соревнованиях среди спортсменов показали бегуны-мужчины. Город Борисполь в этом виде соревнования представляли два спортсмена, которые стали призерами, это Денис Клец и Денис Антонюк. Бронзовую медаль на дистанции легкоатлетического кросса 1000 г. завоевал Денис Клец с результатом 2 мин. 44 секунды, а Денис Антонюк прибежал вторым на дистанции 5000 метров.

По предварительным подсчетам в командном зачете, Бориспольские атлеты вошли в десятку команд-участниц.

Редакция Borispol.org.ua поздравляет Бориспольскую легкоатлетическую команду с отличными результатами.

Бориспільська команда легкоатлетів взяла участь у змаганнях Київщини

У субботу 10 серпня, напередодні відзначення Дня Незалежності, у Броварах відбувся легкоатлетичний крос серед команд Київщини, у кросі успішно виступили легкоатлети із нашого міста. Під керівництвом тренера Гончаренка Івана Яковича збірну міста Борисполя представляли 9 атлетів.

Сімнадцятирічна Бориспільчанка, Яна Лукашенко святкувала перемогу на дистанції кросу 500 м. На чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувся кілька тижнів тому у Харькові, Яна, у складі юнацької збірної команди Київщини, виборола «бронзу» в естафеті 100х200х400х500 м. серед дівчат.

Також гарний результат у змаганнях серед атлетів показали бігуни-чоловіки. Місто Бориспіль у цьому виді змагання представляли двоє спортсменів, які стали призерами, це Денис Клець та Денис Антонюк. Бронзову медаль на дистанції легкоатлетичного кросу 1000 м. виборов Денис Клець з результатом 2 хв. 44 секунди, а Денис Антонюк прибіг другим на дистанції 5000 метрів.

За попередніми підрахунками у командному заліку, Бориспільські атлети увійшли до десятки команд-учасниць.

Редакція Borispol.org.ua щиро вітає Бориспільську легкоатлетичну команду із чудовими результатами.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x