loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспольская милиция проводит добровольную сдачу оружия

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспольская милиция проводит добровольную сдачу оружия

В течение октября месяца 2013 года, в Бориспольском горотделе ГУМВС Украины в Киевской области с целью противодействия незаконному распространению боеприпасов, оружия и взрывных материалов а также для профилактики преступлений, с их использованием, проводится “Месячник добровольной сдачи оружия и боеприпасов”. – Об это Borispol.org.ua сообщила Светлана Коломієць, помощник начальника Бориспольского горотдела милиции по взаимодействия из громадськістью.

Люди, которые добровольно сдадут в период октября месяца оружие или боеприпасы, взрывные приборы и материалы, специальные средства и тому подобное, освобождаются от криминальной и административной ответственности. Также те граждани, которые добровольно сдадут оружие, имеют возможность зарегистрировать сданное оружие на свое имя.

Всем желающим добровольно сдать оружие и боеприпасы нужно обратиться в кабинет разрешительной системы Бориспольского гороотдела милиции № 116 по адресу: г. Борисполь, ул. Коммунистическая, 4, тел.: (04595) 6-23-91) или к своему участковому инспектору милиции.

Бориспільська міліція проводить добровільну здачу зброї

Протягом жовтня місяця 2013 року, в Бориспільському міськвідділі ГУМВС України в Київській області з метою протидії незаконному розповсюдженню боєприпасів, зброї та вибухових матеріалів а також для профілактики злочинів, з їх використанням, проводиться «Місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів». – Про це Borispol.org.ua повідомила Світлана Коломієць, помічник начальника Бориспільського міськвідділу міліції по взаємодії з громадськістью.

Люди, які добровільно здадуть в період жовтня місяця зброю чи боєприпаси, вибухові прилади та матеріали, спеціальні засоби тощо, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. Також ті громадяни, які добровільно здадуть зброю, мають можливість зареєструвати здану зброю на своє ім’я.

Всім бажаючим добровільно здати зброю та боєприпаси потрібно звернутись в кабінет дозвільної системи Бориспільського міськвідділу міліції № 116 за адресою: м. Бориспіль, вул. Комуністична, 4, тел. (04595) 6-23-91) або до свого дільничного інспектора міліції.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x