loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспольские милиционеры в ноябре проведут добровольную сдачу оружия и боеприпасов

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспольские милиционеры в ноябре проведут добровольную сдачу оружия и боеприпасов

Бориспольским городским отделом ГУМВС Украины в Киевской области в течение ноября 2013 года проводится «Месячник добровольной сдачи оружия и боеприпасов», – об этом, Borispol.org.ua, сообщили в пресс-службе Бориспольского горотдела милиции.

Люди, которые добровольно сдадут оружие, взрывные материалы, боеприпасы и специальные средства, в период ноября месяца 2013 года, освобождаются от криминальной и административной ответственности, и имеют возможность зарегистрировать сданное ими оружие на свое имя.

Желающие, которые хотят добровольно сдать оружие и боеприпасы, должны обратиться в кабинет разрешительной системы Бориспольского горотдела милиции № 116, по адресу: г. Борисполь, ул. Коммунистическая, 4, или к участковому инспектору милиции, который обслуживает ваш участок.

Телефон для справок: (04595) 6-23-91

Так же заметим что, добровольная сдача оружия и боеприпасов проводится с целью противодействия незаконному распространению оружия, боеприпасов, взрывных материалов, профилактики преступлений с их использованием, а также для регистрации добровольно сданного охотничьего и газового оружия, пригодных к использованию.

Напомним, ношение, хранение, приобретение, изготовление, ремонт, передача или сбыт огнестрельного оружия (кроме гладкоствольной охотничьей), боевых припасов, взрывчатых веществ или взрывных устройств без предусмотренного законом разрешения – караются лишением свободы на срок от двух до пяти лет.

Бориспільські міліціонери у листопаді проведуть добровільну здачу зброї та боєприпасів

Бориспільським міським відділом ГУМВС України в Київській області протягом листопада 2013 року проводиться «Місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів», – про це, Borispol.org.ua, повідомили у прес-службі Бориспільського міськвідділу міліції.

Люди, які добровільно здадуть зброю, вибухові матеріали, боєприпаси та спеціальні засоби, у період листопада місяця 2013 року, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, та мають можливість зареєструвати здану ними зброю на своє ім’я.

Бажаючі, які хочуть добровільно здати зброю та боєприпаси, повинні звернутися в кабінет дозвільної системи Бориспільського міськвідділу міліції № 116, за адресою: м. Бориспіль, вул. Комуністична, 4, або до дільничного інспектора міліції, який обслуговує вашу дільницю.

Телефон для довідок: (04595) 6-23-91

Також зауважимо що, добровільна здача зброї та боєприпасів проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням, а також для реєстрації добровільно зданої мисливської та газової зброї, придатних до використання.

Нагадаємо, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x