loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспольские школьники приняли участие в Казацких забавах (фото)

20.10.13

Бориспольские школьники приняли участие в Казацких забавах (фото)

В понедельник, 14 октября, ко дню Украинского казачества в Бориспольской общеобразовательной школе І-ІІІ степеней №3 провели 20-ые ежегодные спортивно-развлекательные игры «Казацкие забавы».

На праздник пригласили членов Совета Украинского казачества, представителей Бориспольского городского совета, городских депутатов и директора Бориспольской детско-юношеской спортивной школы.

Свою силу, мужество, казацкий дух и выносливость продемонстрировали школьники, соревнуясь в разных казацко-спортивных играх.

Также, школьники вместе с родителями поразили собравшихся своими кулинарными шедеврами на конкурсе «Украинские блюда».

Представители Украинского казачества посвятили бориспольских школьников в казаки и подарили школьной библиотеке тематическую литературу.

Ученикам, которые участвовали в спортивных соревнованиях вручили грамоты и призы, а также угостили всех собравшихся на празднике настоящим казацким кулешом.

Бориспільські школярі взяли участь у Козацьких забавах

У понеділок, 14 жовтня, до Дня Українського козацтва в Бориспільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 провели 20-ті щорічні спортивно-розважальні ігри «Козацькі забави».

На свято запросили членів Ради Українського козацтва, представників Бориспільської міської ради, міських депутатів та директора Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи.

Свою силу, мужність, козацький дух та витривалість продемонстрували школярі змагаючись у різних козацько-спортивних іграх.

Також, школярі разом з батьками вразили присутніх своїми кулінарними шедеврами на конкурсі «Українські страви».

Представники Українського козацтва посвятили бориспільських школярів у козаки та подарували шкільній бібліотеці тематичну літературу.

Учням, які взяли участь у спортивних змаганнях вручили грамоти та призи, а також пригостили усіх присутніх на святі справжнім козацьким кулішом.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x