loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Бориспольский мэр провел осмотр Медицинской амбулатории по улице Киевский шлях

28.10.13

Бориспольский мэр провел осмотр Медицинской амбулатории по улице Киевский шлях

Прошедшая неделя прошла на Бориспольщине под девизом «Качественная и доступная медицина – каждому». Бориспольский председатель Анатолий Федорчук посетил Медицинскую амбулаторию №2, что расположена по адресу Киевский Шлях, 11. В частности глава города осмотрел помещение, пообщался с посетителями и выслушал врачей.

На сегодня здесь работает терапевт и педиатр, – отметил главный врач Бориспольской ЦРЛ Александр Щур, также есть УЗД-кабинет, но он частный. Готовы сделать дневной стационар на четыре кровати но основная проблема – кадры.

Было бы хорошо, закупить сюда кардиограф. Если говорить о стационаре, нужны кровати. Да и вообще, многое нужно было бы и закупить, и отремонтировать, – отметил Александр Щур.

Более подробно о смотринах Медицинской амбулатории городским председателем, читайте публикацию «Качественная медицинская помощь зависит от кадров», в свежем номере газеты «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины» № 38 (121) от 25 октября 2013 года.

Бориспільський мер провів оглядини Медичної амбулаторії по вулиці Київський шлях

Минулий тиждень пройшов на Бориспільщині під девізом «Якісна і доступна медицина – кожному». Бориспільський голова Анатолій Федорчук відвідав Медичну амбулаторію №2, що розташована за адресою Київський Шлях, 11. Зокрема очільник міста оглянув приміщення, поспілкувався з відвідувачами та вислухав лікарів.

На сьогодні тут працює терапевт і педіатр, – зазначив головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур, також є УЗД-кабінет, але він приватний. Готові зробити денний стаціонар на чотири ліжка але основна проблема – кадри.

Було б добре, закупити сюди кардіограф. Якщо казати про стаціонар, треба ліжка. Та й узагалі, багато що потрібно було б і закупити, і відремонтувати, – наголосив Олександр Щур.

Більш детальніше про оглядини Медичної амбулаторії міським головою, читайте публікацію «Якісна медична допомога залежить від кадрів», у свіжому номері газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» № 38 (121) від 25 жовтня 2013 року.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x