loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Будинок культури і автовокзал у Борисполі: бути чи не бути?

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми всі сьогодні говоримо про європейські стандарти, про зміни на краще. Постійно наголошуємо на якісному обслуговуванні і наближенні послуг до населення. Поглянемо, наприклад, на наш бориспільський автовокзал. Такого посміховиська, мабуть, немає по всій Україні. З боку подивишся: генделик, та й годі! І це у місті, яке славиться у світі міжнародним(!) аеропортом. Побудований автовокзал без жодних зручностей як для пасажирів, так і для працівників. Автостанція не відповідає жодним архітектурним чи санітарним нормам. Більш жалюгідну будівлю важко собі уявити. А через наше місто проїжджають автобуси дальнього прямування до Росії, на схід та південь України. Зупинка автобусів у Борисполі в одних пасажирів викликає здивування, а в інших просто образу.

На «автовокзалі» немає залу очікування. Тож пасажири змушені мерзнути зимової пори практично на вулиці. Тут немає також розкладу руху автобусів, а головне — туалету! Нещодавно мені стало відомо, що для працівників автостанції туалет — відро. Про це соромно говорити, тим більше, що живемо ми у центрі цивілізованого міста! Хіба можна працювати у таких жахливих умовах? До того ж, з початком морозів там ще й вода замерзає.
Сучасна автостанція забезпечила б зручності для населення міста і району. Оскільки людям не потрібно було б добиратися до Києва, щоб поїхати до Полтави чи Донецька.

Тож у Борисполі вже давно потрібно збудувати великий автовокзал з гарними платформами, з під’їзними шляхами, з просторими залами відпочинку, і важливо — щоб були усі зручності для пасажирів, водіїв і працівників. Обов’язково має бути інформаційно-довідкова служба, розклад напрямків руху автобусів. А ініціатором будівництва повинна виступати міська влада.
Проте у місті навіть немає кінцевої зупинки для автобусів, які курсують з Києва до Борисполя. Переважна більшість водіїв відмовляються везти пасажирів далі центрального ринку. І якщо людина мешкає біля Комсомольського озера, то вона чекає міську маршрутку, сплачує ще 1 гривню 50 коп. або ж іде пішки, щоб зекономити гроші. Міська влада має чітко вирішити це питання з перевізниками.
Звичайно, добре, що сьогодні встановили нові автобусні зупинки у місті. Проте вони придатні для літньої пори. У холодний період там суцільні протяги.
Важливою проблемою для нашого міста є відсутність будинку культури. 20 років тому згорів, і всі забули про нього. Зате ми маємо «гарну» автостоянку у центрі міста, біля парку відпочинку. «Привабливі» архітектурні форми, двометровий паркан, так-сяк побілений, на центральній автотрасі Борисполя… Потрібно терміново вирішувати питання про перенесення автостоянки із паркової зони і будувати на тому місці сучасний будинок культури. Місце там дуже вигідне: поряд міський парк, міськвиконком, зручне транспортне сполучення.
Будинок культури потрібно будувати справді європейського зразка. З концертною залою не менше, ніж на 800 місць. Щоб у ньому було місце для організації гуртків, секцій, для сучасної бібліотеки. Можна зробити наше місто культурним центром. І саме будинок культури — це місце для культурного проведення дозвілля людей, різних за віком і захопленнями.
Звичайно, такі проекти, як будівництво палацу культури, потребують немалих капіталовкладень. Це робота не одного року. Але головне — збудувати. І, безперечно, це буде високо оцінено бориспільцями. А для цього потрібно звертатися до Міністерства культури і туризму, залучати інвесторів. Якщо сьогодні вільних земельних ділянок у Борисполі практично немає, то потрібно працювати над розширенням меж міста. Як кажуть у народі: бити у дзвони, щоб щось зробити. Бо коли ми не будемо діяти, а лише думатимемо, що нам потрібно кошти, то ми втратимо ще більше. Адже від розвитку культури залежить дуже багато. На мій погляд, коли б наші діти і молодь займалися чимось корисним і цікавим, то було б менше насильства, хуліганства, пияцтва.
А пригадайте, коли востаннє приїздили до нас артисти чи актори театру… Адже у Борисполі немає їх де приймати, немає відповідної сцени. Люди справді скучили за заходами для душі, куди б можна було піти сім’єю, разом відпочити, долучитися до прекрасного.
У Борисполі сьогодні є готелі, кав’ярні, бари, ресторани. І це добре. Проте для виховання підростаючого покоління на місцевих традиціях, для охоплення якнайширшого кола бориспільців культурно-масовою роботою потрібен будинок культури.

Віктор Молодий, приватний підприємець

Джерело: «Вісті»

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x