loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Була бійка чи ні, а струс мозку лікувати довелося

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Після емоційної «розмови» із представниками незадоволеної частини гаражного кооперативу «Авіатор-2» голова кооперативу Володимир Іванович Сукач опинився на лікарняному ліжку.

Члени гаражного кооперативу «Авіатор-2», що на вулиці Горького у Борисполі, звернулися до редакції, щоб висловити своє обурення. Голова їхнього кооперативу Володимир Іванович Сукач на той час знаходився на лікуванні у травматологічному відділенні Бориспільської ЦРЛ.

— Людину, яка, очоливши кооператив три роки тому, зуміла навести там порядок, побили практично на робочому місці, безпосередньо під час виконання ним службових обов’язків, — розповідав кореспонденту гість редакції Борис Петрович Берестянко. — Ми не можемо цього так залишити.

Наступного дня на території кооперативу відбулася зустріч із людьми, які зібралися, щоб сказати добре слово про свого голову. Для людей важливим було те, чого вдалося досягти за період, коли Володимир Сукач очолює кооператив.

Член правління гаражного кооперативу Анатолій Семенович Ліхой, голова ревізійної комісії Олек-сандр Вікторович Пріма, Віктор Григорович Гончаренко, Віктор Миколайович Підвальнюк, Анатолій Нікіфоров, — всі вони схвально відгукувалися про роботу свого голови і не приховували обурення тим, що сталося 31 січня. Серед співрозмовників того дня був очевидець інциденту Микола Сакун, який був присутнім тоді, коли починалася та «вибухонебезпечна» розмова, і чітко бачив відбиток ноги на спині плаща Володимира Івановича — сам він собі такого поставити не міг. З наступним очевидцем події вдалося поспілкуватися кількома днями пізніше. Охоронець кооперативу Володимир Володимирович Мазничка разом із Миколою Сакуном відтягували від Володимира Івановича нападників.

З головою кооперативу Володимиром Івановичем Сукачем ми зустрілися у коридорі травматологічного відділення лікарні, де він очікував лікаря, щоб взяти направлення на обстеження у столиці.

— Із чого почалася колотнеча?
— Ця людина зайшла до кабінету, де я спілкувався із відвідувачем. Він хотів поставити відмітку для оплати за світло. Я сказав, що спочатку потрібно погасити заборгованість по членських внесках. Почалися некоректні висловлювання на мою адресу, на що я відповів, що мені немає про що говорити із цим відвідувачем, узяв портфель і попрямував до свого мікроавтобуса. Ці висловлювання продовжували звучати мені навздогін. Я повідомив, що є постанова правління про відключення боржників від енергопостачання. Почувши це, співрозмовник не стримав своїх емоцій і схопив мене за комір. Я обурився: «Що за хамство?» — і спробував відштовхнути його, але в цей момент опонент замахнувся на мене кулаком. Я намагався ухилитися від удару, та не зміг. Отримав кулаком по голові і вдарився головою об мікроавтобус. Я схопив «співрозмовника» за комір, запитуючи: «Що ти твориш?», — а в цей час ззаду його син із розгону вдарив мене у спину. Я стояв шокований, кепка злетіла з голови… Охоронець Володимир Мазничка та один із членів кооперативу Микола Сакун відтягнули від мене нападників. Я скомандував викликати міліцію. Всі дали свідчення правоохоронцям.

Коли міліція поїхала, я разом із мимовільними свідками тієї події повернувся до кабінету і спробував заспокоїтися. Проте відчув нудоту і терміново поїхав до лікарні. Мене оглянули і госпіталізували. Призначили лікування. Після більш ніж тижневого перебування у травматології головні болі не припинялися, тому я наполягав, щоб мене направили на обстеження на томограф до обласної лікарні. У обласній зробили повне обстеження, трохи «підрихтували» спину і поставили діагноз: «Закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку. Забій шийного відділу хребта, посттравматична грижа міжхребтового диску С5-С6, больовий синдром».

Опоненти дорікають мені коштами, які кооператив збирає у вигляді членських внесків. Але коли я прийшов на цю посаду, то наполіг, щоб, відповідно до закону про кооперацію, було обрано ревізійну комісію (до неї увійшли компетентні фахівці), працювало правління, проводилися збори. І я щороку звітую на загальних зборах. Напевно, я декому не подобаюся як голова кооперативу, зокрема групі з 8-10 людей, які не бажають платити нарівні з усіма (а це лише 25 грн. на місяць).

Ми не збиралися називати імена протилежної сторони конфлікту. Але людина сама завітала до редакції і попросила надати їй слово.

Дмитро Іванович Погрібний — саме той відвідувач, якого звинувачують у застосуванні сили. Разом із ним з кореспондентом спілкувався Олександр Васильович Яценко. Він прийшов на місце події відразу після інциденту. У них своє бачення щодо ситуації в кооперативі. Але не в компетенції газети досліджувати його господарську діяльність. Висновки повинні робити або відповідні органи, або самі члени кооперативу на найближчих перевиборчих зборах.

А щодо події, яка сталася 31 січня, то Дмитро Іванович Погрібний розповів свою версію:
— Я поставив машину на мийку і вирішив за цей час оплатити використану в гаражі електроенергію. А членські внески, по 18 грн. на місяць, я сплачую через банк і лише за ті послуги, які мені надаються. Цього ж дня хотів оплатити електроенергію. Мене Володимир Іванович зустрів із словами:
— Я тобі відріжу електрику, пішов геть звідси!
— На якій підставі? Я прийшов заплатити за електроенергію.
— Є рішення правління: хто не платить членські внески у повному обсязі, тому відрізати електроенергію.
Я попросив показати мені це рішення, але голова його так і не показав. Натомість схопив портфель і почав виштовхувати мене із кабінету на вулицю, там почав ображати. Ми розмовляли на підвищених тонах, але не билися. Вискочив мій син із гаража, сказав: «Тату, не нервуй» — і забрав мене звідти. У цей час підійшов і Олександр Яценко. Були й інші свідки, які збіглися на шум.

Після розмови стосовно нашої з головою суперечки, я подумав, що інцидент вичерпано і пішов забирати з мийки автомобіль. Ми бачили, що приїхали міліціонери, але тоді я не знав, що це дільничний.

Потім дізнався, що Володимир Сукач «знімає» побої. Оскільки, коли ми у день конфлікту виходили із адмінприміщення, і він наступив мені на ногу, я теж 2 лютого пішов і зняв синець із ноги, щоб мати змогу подати зустрічну заяву. Про те, що Володимир Сукач перебуває на лікуванні, я дізнався ще кілька днів потому. Так само не відразу з’ясував, що справою займається міліція…

• • •
Звичайно, і люди, які стали свідками тієї події у гаражному кооперативі, і сам постраждалий сподівалися, що правоохоронці детально і неупереджено вивчать всі обставини та наслідки інциденту. Натомість міліція вже видала Володимиру Івановичу на руки постанову про відмову у порушенні кримінальної справи. У цій постанові, зокрема, йдеться, що неможливо встановити, наскільки важкі тілесні ушкодження отримав гр. Сукач В.І., оскільки він знаходиться на стаціонарному лікуванні у Бориспільській ЦРЛ. Постанова датована 8 лютого 2009 року. Тоді як виписку з історії хвороби, видану в нейротравматичному відділенні вже Київської обласної клінічної лікарні, яка і характеризує ступінь важкості травм пацієнта, Володимир Іванович отримав 13 лютого. Цікаво, куди поспішали із офіційними висновками наші доблесні правоохоронці, не дочекавшись вердикту лікарів?

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x