loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Чому чоловіки не люблять звертатися до лікарів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

«Це всього лише головний біль. Прийму аспірин, і все минеться. Не турбуйся» або «У мене було інтенсивне тренування сьогодні, тому трохи ниють м’язи. Краще дай лід, він у мить зніме біль». Це приклади всього лише кількох «відмазок», які вам доводилося чути від свого чоловіка, молодої людини, батька, брата чи сина. Вони винаходять подібні виправдання не через свою лінь, а просто через небажання звертатися до лікаря.

На думку дослідників, саме цим категоричним небажанням пояснюється ризик виникнення захворювань у представників сильної статі, а, отже, і менша тривалість життя в порівнянні з жінками. Міністерство охорони здоров’я і соціального забезпечення США стверджує, що чоловіки набагато рідше звертаються до медичних послуг, фактично, вони можуть протягом двох і більше років перебуває без огляду чи консультації лікаря.

У чому причина цього небажання?
Згідно з даними, опублікованими в американському журналі суспільної охорони здоров’я (AJPH), однією з причин відмови чоловіки відвідати лікаря є пов’язана з цим відвідуванням час очікування. Однак насправді все куди як складніше.

Щоб не мучитися припущеннями і не тикати пальцем в небо, був проведений банальної опитування чоловічої половини з метою виявлення основної причини. Вчені отримали наступну статистику.

36% – Я звертаюся до лікаря тільки в крайньому випадку.
23% – Я абсолютно здоровий, мені не навіщо йти до лікаря.
12% – Я віддаю перевагу природне позбавлення від хвороби.
12% – У мене немає часу на відвідування лікаря.
11% – У мене немає медичної страховки.
8% – Мені не подобаються доктора.
7% – Не хочу знати про свої «болячки» – менше знаєш, міцніше спиш.
4% – У мене немає знайомих лікарів або гарних фахівців у даній області.

Кричущі 39% чоловіків заявили, що ніщо не перешкоджає їх відвідування лікаря.

Справжні причини
1. «Час лікує». У рамках проведеного дослідження, 92% опитаних чоловіків відзначили, що вважають за краще почекати, принаймні, кілька днів, щоб перевірити, чи не буде позитивної динаміки в хвороби, перш ніж піти здаватися лікарям. На жаль, такі «сніданки», а саме, прагнення дотягнути до завтра, в кінцевому рахунку, мають більш довгострокову перспективу. Часом таке невиправдане очікування може мати серйозні наслідки для здоров’я.

2. «Міцний горішок». Багато медичні працівники пов’язують погане здоров’я чоловіків з їх схильністю йти на ризик. У силу чоловічого менталітету для чоловіка принципово важливо вистояти, не підкоритися і не здатися хвороби, оскільки її прийняття прирівнюється до слабкості. Як правило, робота для чоловіка завжди превалює над лікуванням, і вони рідко обговорюють свої проблеми зі здоров’ям з кимось ещ тобто.

3. Втрата мужності. Багато чоловіків вважають, що відвідування лікарів суто жіноча риса, однак важливо підкреслити, що, в кінцевому рахунку, саме жінки живуть довше. І хоча приймальня лікаря завалена всілякими журналами, переважно для читачок жіночої статі, все ж серед лікарів не так-то мало чоловіків.

4. Ще не час. Багато чоловіків проводять на своєму робочому місці довше, ніж передбачалося, мається на увазі, якщо чоловік прагне до певних кар’єрним перспективам, до досягнення якихось цілей, тобто коли ділові зустрічі і переговори з вихідним або робота після 6 є швидше правилом, ніж винятком. Найчастіше чоловіки використовують це як виправдання, щоб уникнути відвідин лікаря, проте огляд / консультація фахівця займає не більше 30 хвилин і в цьому немає нічого неможливого. Або ви можете просто знайти медичний кабінет / центр неподалік від свого офісу і записатися на прийом під час обідньої перерви.

5. Візит до лікаря означає визнати правоту бурчав дружини. Ніхто і не збирається сперечатися, що часом жінки бурчать через дрібниці, але, можливо, варто прислухатися до доводів дружини, якщо вони виникають не на порожньому місці і в них є крупинка істини. У кінцевому рахунку, це заради ж вашої користі, так що нехай на цей раз ваша дружина виявиться права.

6. Я ніколи не хворів і не хворію. І що з того? Чи не краще попередити захворювання на початковій стадії, ніж згодом шукати правильне лікування вже гратися хвороби. Відвідування лікаря з метою звичайного огляду для перевірки стану свого здоров’я не принесе вам ніякої шкоди і є своєрідною запорукою більш міцного здоров’я у майбутньому.

7. Страх перед діагнозом. Результати недавно проведеного опитування показали, що майже 7% чоловіків признаються в тому, що уникають відвідин лікаря, тому що бояться почути свій діагноз. Така боязнь може призвести до серйозних наслідків, лікування яких викликає певні труднощі. Насправді це всього лише кілька потенційних причин, що пояснюють небажання чоловіків відвідувати лікарів. Тим не менш, існує ряд чинників, які вказують на необхідність медичного обстеження.

8. Запобігання хвороби краще, ніж її подальше лікування. Регулярний огляд фахівця допоможе виявити захворювання на ранній стадії, наприклад, симптоми таких страшних хвороб, як рак простати, товстої кишки і навіть тестикулярного раку, який може виникнути і в юному віці. Таким чином, не варто запускати своє здоров’я і доводити себе до крайності, якщо можна всього лише вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою.

9. Щоденні звички можуть завдати довгограючий шкоду. Статистика показує, що чоловіки проводять близько 15 годин на тиждень перед екраном телевізора, при цьому на заняття спортом або будь-яку іншу фізичну навантаження вони витрачають менше 5 годин. Подібні звички підвищують ризик порушення обміну речовин, що, у свою чергу, може призвести до збою всієї системи організму. Різні серцево-судинні захворювання не можуть розвинутися абсолютно раптово і на абсолютно порожньому місці, діабет і серцеві хвороби – це, головним чином, результат ваших постійних шкідливих звичок.

10. Ми ніколи не знаємо, які хвороби нас чекають. Якщо ви не відвідуєте лікаря, ви не можете знати про те, що у вас діабет, поки у вас не трапиться інсульт або ви не станете жертвою нічний сліпоти через діабету. Не тягніть кота за хвіст, повірте, хоч і кажуть «краще пізно, ніж ніколи», але перше обстеження на діабет у 50летнем віці може просто констатувати, що ви вже знаходитеся на межі розвитку сліпоти.

11. Ставтеся до свого здоров’я з тим же трепетом, з яким ви обіхажіваете свою улюблену машину. Кожен чоловік (і не тільки) проявляє граничну турботу про свій автомобіль, причому навіть незалежно від марки авто. При цьому чоловіки абсолютно недбалості проти власного здоров’я. Якби чоловіки були хоча б на соту частину такої уважні до свого власного стану, вони могли б уникнути більшості проблем у майбутньому.

Чоловіки пам’ятаєте, що своєчасна або профілактична консультація навіть з сімейним лікарем – банальна необхідність. Подаруйте собі здорове життя.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x