loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Чудовисько висмоктує кров у кролів і душить курей

29.07.09

Чудовисько висмоктує кров у кролів і душить курей

Мешканці села Велика Олександрівка Бориспільського району переповідають один одному страшні історії про те, як вночі якась істота подушила у когось із односельців кролів чи домашню птицю. До того ж, на жертвах немає крові, лише сліди від великих іклів чи пазурів. Тож виходить, що чупакабра (так охрестили селяни невідомого звіра на Львівщині) просто висмоктує кров і залишає мертвих тварин та птахів біля кліток і хлівів. Чупакабру бояться й собаки, стверджують багато людей. Бо, здебільшого, собака забивався у свою будку і не гавкав, а іноді ще й декілька днів потому пес нічого не їв, лише переляканим поглядом дивився на господаря.

Всі випадки нападу на господарства олександрівців були вночі. Тому детально описати, як виглядає та тварюка, не може ніхто. Очевидці стверджують, що перевертень зростом 1-1,5 метра, стрибає так, як кенгуру, морда, немов у величезного щура, очі світяться, а ще — боїться світла. Хтось закине, що у страху очі великі. Проте подібних випадків у селі налічується більше десятка. І після «візитів» чудовиська залишаються не просто зламані клітки чи сліди на городах, а й трупи домашньої живності. І все це зовсім не схоже на сліди полювання куниці, ласки, тхора або скаженого пса. Чоловіки влаштовували засідки, ставили пастки, та все марно.

Люди у селі не надто хочуть на цю тему говорити, бо представники ЗМІ різних видань і каналів постійно оббивають їхні пороги, а сільський голова, скаржаться олександрівці, говорить, що нічого страшного немає, що все то плітки. Мешканців Великої Олександрівки вкрай обурює байдужість сільської влади.

У Тамари Іванівни Д. за одну ніч «полягло» 16 курей і 2 індики. «Щось підняло знизу металеву сітку, якою обгороджено вигін для курей. Скільки ж то треба сили, щоб ту сітку підняти! Це не собака. Бо він би вигріб яму лапами попід сітку, а тут земля рівна залишилася. Мертві кури були розкидані по всій загороді. А ще задавило 2 індики, але у них виїдено на спині і ногах трохи м’яса. На хребті видно сліди зубів з обох боків. І крові ніде не було! А у сільській раді говорять, що люди вигадують, що то собака, тхір або куниця. Я 60 років прожила, то не знаю, як тхір їсть курей, а як куниця? І собака рве, то кров тече, а це крові ні на чому не було. На городі я розгледіла сліди великих лап із трьома пальцями, на кінцях яких кігті. А он у сусідки був тільки один півень у клітці, то і його задавило. Чоловік мій ставив сільце, але нічого не спіймали… Може, немає чим годувати тварин, яких привезли багатії із далеких країв, то й повипускали тут. Але ж подібне бачили і на Львівщині,» — розмірковує жінка.

А ось що розповідає Володимир І.: «15 кролів я закопав. Лежали, немов живі… Клітки були подерті кігтями, повиривані защіпки, погнуло навіть метал. У сусіда на городі я бачив досить великі сліди. У нас таке не водиться. Наступної ночі жінка бачила двох звірків. Вони не схожі ні на собаку, ні на куницю… Після того раджу знайомим, у яких є кролі, ставити пастки. Нам пастки вже не потрібні… Заманювати, зрозуміло, треба на кров. Бо цей хижак не їсть, не забирає жертв, а просто висмоктує кров. Навіть рваних ран не видно».

У Людмили К. невідомий звір подер мечоподібними іклами двох великих свиней, які ночували у літній металевій загорожі. Одну свиню згодом закопали, їсти не наважилися, бо не впевнені, що укуси не отруйні. Тепер господарі на ніч заганяють худобу до сараю.

Окрім того, мешканці села пригадують подібні випадки 2-3 роки тому, коли в окремих домашніх господарствах невідомо що подавило (але не їло!) усю домашню птицю і кролів. А цього року страшний вампір повернувся знову? Збіг ще й у тому, що і тоді, і тепер чупакабра приходить з боку залізниці. Саме поблизу переїзду декілька разів бачили кілька невідомих істот, які стрибали до кладовища на задніх лапах.

Що за кровожадібні тварюки? Чому спроби спіймати їх були марними, а описи зовнішності невідомого монстра зовсім не схожі на тих хижаків, що, зазвичай, мешкають у наших краях? Можливо, це «дитя» жахливих генетичних експериментів або ж мутант, що живе на сміттєзвалищах у лісах довкола та понад дорогами? У Великій Олександрівці ж подейкують, ніби невідомих звірів завозять із далеких заокеанських країн багатії для своїх розбещених чад. Ну, побавилися вони дивовижною тваринкою, а коли вона виросла, стала непокірною і бридкою, та ще й у клітку не поміщається, то її вивезли геть до лісу. Мовляв, нехай собі блукає… Отак і завозять у нашу місцевість здоровенних лютих псів, які стали не потрібні своїм господарям. То чи буде розгадано, що ж то воно таке — чупакабра? І де той таємничий звір полюватиме завтра…

Довідка
У 1975 році у Пуерто-Ріко (Латинська Америка) загинуло багато домашньої худоби. Трупи тварин були переважно без важких ран, а головне — з них висмоктано кров. Що це було — залишилося загадкою. Та через 20 років, у 1995 році, страшні події повторилися. Немов би вампір жадібно випивав кров у домашньої худоби. Тож звідси і пішла назва загадкового звіра: чупакабра — «той, що висмоктує кров у кіз». Тоді також було чимало тих, хто не вірив в існування страшного чудовиська. Та японські вчені дослідили залишки волосся, знайдені біля трупів кіз. Результати були приголомшливі: волосина належить невідомій науці істоті! Сліди чупакабри були помічені в усьому світі. В Україні чудовисько з’явилося декілька років тому.

Переглядів:: 13
Опубліковано в Новини
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x