loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Де обіцяні 32 зупинки у Борисполі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Запитували депутати на сесії міської ради головного архітектора міста. Однак відповідь про те, що до нового року в самому лише центрі Борисполя з’явиться 8 нових зупинок, не задовольнила народних обранців.

Воно і не дивно, адже місто потребує набагато більше нових зупинок, як, власне, і заміни чи реконструкції старих. На засідання ж сесії було винесене питання встановлення лише п’яти зупинок за кошти цільового фонду.

З інформацією про ситуацію із нинішнім встановленням зупинок виступила головний архітектор Мирослава Шкребтієнко: «По Київському Шляху уже дано дозволили декільком підприємцям розмістити зупинки. Вони будуть власністю ВУКГ: одна – біля побуткомбінату, інша – на вул. Ленінградській. Інші ж зупинки було запропоновано поставити підприємцям так званої «лоховки», але співпраці із ними не вийшло. Нещодавно погодили проект зупинки на вул. Дзержинського біля гуртожитку. Відповідно до рішення виконкому, створено перелік місць, які ми можемо давати під встановлення зупинок. До наступного року, я думаю, буде встановлено на самій тільки центральній вулиці міста 8 зупинок».

Проте така відповідь народних обранців не задовольнила, і Юрій Федун вкотре наголосив, що рік тому один із місцевих підприємців гарантував протягом року встановити 32 зупинки, починаючи із віддалених вулиць і закінчуючи Київським Шляхом. Він брав на себе зобов’язання, що ці зупинки будуть європейської якості з розміщенням у них торгових точок чи квиткової каси. Усі погодилися, що це гарна ідея, але «зелене світло» не було дане. Таку ж відповідь отримав іще один підприємець, який свого часу теж запропонував місту встановити необхідну кількість зупинок. «У результаті півтора року минуло, а у Борисполі не поставлено жодної зупинки, – гнівно дорікнув депутат. – Прозвучала інформація, що по Київському Шляху до нового року встановлять 8 зупинок. Так де ж тоді логіка: півтора року тому ми усі погодилися, що ідея підприємців є чудовою, були зроблені ескізи цих зупинок, а потім це питання раптово померло?» На такий закид перший заступник міського голови Микола Корнійчук поцікавився, де ж ці підприємці зараз і чому вони не з’являлися для продовження співпраці у цьому напрямку. Але Юрій Федун, якого підтримав Ярослав Годунок, відповів питанням на питання: де взагалі поділися документи із цього питання? На підтвердження дивної ситуації, коли зникають документи і не даються відповіді на окремі листи, Ярослав Годунок повідомив, що написав два листи до архітектури і хотів би все-таки знати відповіді на них. Не отримав ніякої відповіді на свою пропозицію і підприємець, який пропонував встановити ці зупинки.

Більшість депутатів солідарна у тому, що ці п’ять зупинок, які незабаром з’являться у місті, повинні бути без приєднаних до них кіосків із продажем цигарок та пива. Цього «добра» сьогодні і так у Борисполі вистачає чи не на кожному кроці.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x