loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Де ви, небайдужі!

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Враження від побаченого на території Сичової левади (Комсомольського озера) було гнітюче. Скрізь сміття. У будь-якому куточку левади бачиш сліди нашого безкультур’я. Саме тому Бориспільський осередок Всеукраїнської екологічної ліги вирішив провести суботник. Голова осередку Ірина Гах говорить: «Вже третій рік ентузіасти чистоти і порядку приходять на Комсомольське озеро. У 2008 році нас було лише троє. А нині, люди відгукнулися на запрошення, опубліковані у місцевих газетах. І їх прийшло близько сорока осіб. Спочатку за роботу взялися Степан Капущак, Іван Орел, Віктор Кондратенко, Петро Півнюк, Ірина Литвинська, Тамара Шорська, Антон Кошіль, потім до благородної справи долучилися депутати міської та обласної рад Олег Станкевич та Володимир Мельник. Робота по збиранню сміття не важка, але копітка. Тому робочі руки дуже потрібні. Саме тому вийшли на суботник семирічна Поліна з бабусею Лідією Максимівною та дідусем Степаном Сергійовичем Українцем. Дорослі щодня приходять сюди і хочуть, щоб було чисто і гарно».

Коли б лише від бажання залежав хороший екологічний стан Сичової левади. На жаль, сюди приходять «отдохнуть, випіть і закусіть» мешканці міста, котрих не цікавить, чистота і порядок дуже симпатичного куточка Борисполя.

Однак, коли бачиш дружну роботу небайдужих мешканців міста, настрій покращується. І все-таки, занадто мало бориспільців прийшло на суботник по впорядкуванню Сичової левади, адже нас, мешканців, більше шестидесяти тисяч… Ірина Литвинська розповіла, що, запрошуючи на суботник друзів, знайомих, почула у відповідь: «Хай прибирають леваду ті, хто там відпочиває…»
Територія Сичової левади, звичайно, почистішала, стала привабливішою та чи надовго? Місце відпочинку у Борисполі є, лише треба докласти до нього рук.

Віктор Співак
Фото автора

джерело: Вісті

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x