loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Депутатів Бориспільської міськради закликали приходити на сесії вчасно

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Депутатів Бориспільської міськради закликали приходити на сесії вчасно

Сьогодні, 4 грудня 2020 року, відбулась друга позачергова сесія депутатів Бориспільської міської ради. Розглядали ряд важливих питань для забезпечення нормальної роботи ради. Зокрема, затвердили регламент, положення про постійні комісії, затвердили заступників міського голови, а також проголосували про утворення виконавчого комітету.

На порядку денному більше трьох десятків питань. Зазвичай таку кількість проектів розглядали мінімум до обіду. Принаймні, така тенденція спостерігалась за депутатами минулого скликання. Але не цього разу. Всі питання встигли розглянути за півтори години. До слова, секретар міської ради Владислав Байчас запропонував починати сесії рівно о 10 годині, щоб не затягувати початок. Депутати погодились. Ще одна зміна в проведенні засідань – реєструватись до початку сесії, а не після. Це, щоб не втрачати час.

За більшість винесених на розгляд питань депутати голосували без зауважень і доповнень. Утім, по деяким проектам були запитання. Зокрема, це стосувалось регламенту. Адже, відповідно до нього, деякі сесії проводитимуть у закритому режимі. Секретар наголосив, що це більше стосується пандемії, однак у цьому пункті регламенту нічого конкретно не сказано. Попри це, регламент ще мають доопрацювати і внести зміни. Сподіваємось, він вийде демократичним і з урахуванням інтересів громади.

Що стосується затвердження заступників міського голови, маємо такий результат:
першим заступником міського голови затвердили Миколу Петровича Корнійчука;
заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради затвердили: Людмилу Олександрівну Ковальову, Сергія Олександровича Лещенка, Тамару Олексіївну Матяш, Людмилу Василівну Пасенко;
на посаді керуючої справами виконавчого комітету міськради затвердили Людмилу Леонідівну Передерей.

Також на порядку денному стояли питання про утворення комісій, які займатимуться реорганізацією та передачею майна територіальних громад тих сільських рад, які приєднались до Бориспільської об’єднаної територіальної громади. Нагадаємо, мова йде про Сеньківську, Глибоцьку, Кучаківську, Любарецьку, Рогозівську та Іванківську сільські ради.

До важливих питань цієї сесії можна віднести ті, які стосувались затвердження організаційних структур та штатної чисельності різноманітних управлінь та структурних підрозділів. Це і соціальна сфера, і культура, і спорт. Пов’язано це з тим, що відповідні підрозділи сільських рад приєднали до структури міста.

Серед іншого, варто сказати, Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради змінило назву. Відтепер, це “Управління культури”. Натомість депутати проголосували за утворення Управління молоді та спорту Бориспільської міської ради. Тобто замість одного управління маємо два.

Окремо варто сказати, що на цій сесії планували розглянути проект рішення “Про встановлення територіального розподілу між депутатами Бориспільської міської ради”. Однак, це питання вирішили зняти з порядку денного. Мабуть не всім депутатам прийшовся до вподоби варіант, який пропонувався. Сподіваємося, на наступній сесії це питання буде розглянуте.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x