loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Десиканти: універсальний помічник для фермера

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Десиканти – це пестициди, які допомагають прискорити ріст рослини і спростити збір врожаю. Хімічні компоненти в складі препаратів безпосередньо впливають на метаболічні процеси в рослині.

Як працюють

Десиканти засновані на підсушуванні деяких хімічних з’єднань. Потрапляючи на рослину, склад висушує його, тим самим сприяючи швидкому зростанню і простого збору врожаю.

Хімікат безпосередньо впливає на метаболічні і обмінні процеси в рослині. В результаті припиняється ріст. Тканини більше не можуть утримувати вологу, в результаті чого підсихають.

Процес обробки полів такими хімікатами називається десикація.

Різновиди

Всі десиканти діляться на два різновиди. А саме:
● Дикват. Препарати впливають безпосередньо на оброблену рослину, не зачіпаючи кореневих структур. Підходять для короткочасного впливу. Швидко руйнуються і розкладаються. Допомагають зберегти властивості зерна.
● Гліфосату. Мають повільний вплив. Проникають в корінь і поступово висушують тканини рослини. При цьому не порушують природного процесу зростання і дозрівання зерна.

Переваги

● Допомагають справитися з бур’янами, хоча і не можуть повністю очистити поле від них
● Оброблені рослини легше збираються за допомогою комбайна
● Десикация знижує ризик появи шкідників, плісняви та грибка
● Можливість розпочати збір посівів до певної дати, не чекаючи природного дозрівання
● Після обробки клас врожаю підвищується, за рахунок того, що десикація безпосередньо впливає на якість зерна
● Знижує витрати на сушку і обмолот зерна

Недоліки

● При неправильному виборі хімікатів здатні нашкодити рослинам
● Не можна проводити обробку у вітряну погоду, оскільки хімікат може потрапити на сусідні поля

Чи шкідливі десиканти

При правильному підборі складу для десикації ніякої шкоди для посівів обробка не завдає. Врахуйте, що обприскування потрібно проводити в суху погоду. Десикація підходить тільки для злакових і баштанних культур.

Важливо, щоб склад десиканта був правильним, без сторонніх домішок, доданих заради економії. Придбати препарати для десикації, відповідні ГОСТ, можна на сайті https://lnzweb.com/zzr/desiccant.

lnzweb.com – це найбільший інтернет-магазин агропродукції. Тут представлений великий вибір хімікатів для удобрення полів, засобів захисту рослин та посівних культур.

Застосування десикантом

Пестициди можуть використовуватися в наступних цілях:

● Обробки злакових культур від бур’янів.
● Прискорення росту плодових і баштанних культур.
● Обробка газонів і клумб від бур’янів.
● Коли проводиться десикація

Обробку десикантами можна проводити лише тоді, коли рослини вже дозріли на 80-90%. Для різних культур термін десикації різний. Обробляти злакові культури стоїть за 10-15 днів до планового збору, бобових – 7-20 днів.

Проводити десикацію можна тільки в безвітряну погоду. Найефективніше буде обробка в кінці літа, після дощового і вологого сезону. Результат проявить себе через 4-7 днів, в залежності від погоди і стадії дозрівання рослин.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x