loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

До приїзду Януковича у Борисполі відремонтують дороги

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

До приїзду Януковича у Борисполі відремонтують дороги

Президент Віктор Янукович доручив голові Бориспільської РДА та Бориспільському голові Анатолію Федорчуку, до вересня місяця цього року, провести капітальний ремонт автодоріг у Борисполі, а саме, по вул. Київський Шлях та від вул. Глібова до вул. Головатого.

Крім цього, президент доручив районним чиновникам відремонтувати дорогу до села Проців (Бориспільського району) та вулицю Б. Хмельницького і Сагайдачного та провести благоустрій в селі Проців та на прилеглій території.

Ремонт доріг у Борисполі та до Проціва повинні провести до приїзду Януковича з робочим візитом для проведення Ради регіонів, а також для відкриття соціальних об’єктів.

У селі проців відбудеться відкриття 16–квартирного будинку, фельдшерсько-акушерського пункту, дитячого садочку та дитячого будинку сімейного типу, на яке особисто приїде президент В. Янукович.

Крім цього, повинні відремонтувати частину доріг в селах Гора, Мартусівка, Ревне та Вороньків.

К приезду Януковича в Борисполе отремонтируют дороги

Президент Виктор Янукович поручил председателю Бориспольской
РГА и Бориспольскому главе Анатолию Федорчуку, до сентября месяца этого года, провести капитальный ремонт автодорог в Борисполе, а именно, по ул. Киевский Шлях и от ул. Глебова до ул. Головатого.

Кроме этого, президент поручил районным чиновникам отремонтировать дорогу к селу Процев (Бориспольского района) и улицу Богдана Хмельницкого и Сагайдачного, так же провести
благоустройство в селе Процев и на прилегающей территории.

Ремонт дорог в Борисполе и в Процеве должны осуществить к приезду Януковича с рабочим визитом для проведения Совета регионов, а также для открытия социальных объектов.

В селе Процев состоится открытие 16-квартирного дома, фельдшерско-акушерского пункта, детского сада и детского дома семейного типа, на который лично приедет президент Янукович.

Кроме этого, должны отремонтировать часть дорог в селах Гора, Мартусовка, Ревное и Воронков.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x