loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

До України намагалися незаконно ввезти найсучасніші гаджети

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

До України намагалися незаконно ввезти найсучасніші гаджети

До України ВТРЕТЄ намагалися незаконно ввезти найсучасніші гаджети. Цього разу – 20 планшетних комп’ютерів «Amazon Kindle Fire HD» та 36 мобільних телефонів «Samsung» моделі GT-7100

Найсучасніші гаджети – найпоширеніші останнім часом предмети порушень митних правил в «Борисполі». Не встигли висохнути чорнила на попередніх протоколах про порушення митних правил, де фігурували мобільні телефони «IPhone 5», як об’єктами протоколів цього разу стали планшетні комп’ютери «Amazon Kindle Fire HD» та мобільні телефони «Samsung» модель GT-7100.

В першому випадку 20 нових планшетних комп’ютерів «Amazon Kindle Fire HD» в упаковці виробника в комплекті з USBкабелем було виявлено у громадянина США, який прилетів до України з США.

В другому випадку 36 нових мобільних телефонів «Samsung» моделі GT-7100 чорного та білого кольорів знаходилися у громадянки Республіки Кореї, яка прилетіла до України з Амстердаму.

В обох випадках ці іноземці своїми діями обрали канал, позначений символами зеленого кольору – «зелений коридор», тим самим, відповідно до ч. 5 ст. 366 МК України заявили про те, що переміщувані ними через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації обоє іноземцівне оформлювали та не подавали, з приводу декларування переміщуваних ним товарів (предметів) до інспекторів митниці не зверталися. Документів, які дозволяють ввезення на територію України вищевказаних предметів не мали та співробітникам митниці не надавали.

Складено протоколи про порушення митних правил. В обох випадках предмети порушення митних правил, планшетні комп’ютери та мобільні телефони, вилучено до винесення судом рішення у справі.

Тож Київська обласна митниця не втомлюється нагадувати, що, зокрема, відповідно до ст. 29 Закону України «Про радіочастотний ресурс» та Рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України № 51 від 04.02.2010 затвердженого в Міністерстві юстиції України №162/17457 від 15.02.2010 р,. ввезення з-за кордону та експлуатація радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв здійснюються в Україні на дозвільній основі. Відповідні дозволи надаються УДЦР на платній основі у порядку, встановленому національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Переглядів:: 5
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x