loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Двое инспекторов Бориспольской ГАИ предотвратили серьезный пожар

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Двое инспекторов Бориспольской ГАИ предотвратили серьезный пожар

В прошлое воскресенье инспекторы ДАИ Бориспольского горотдела Александр Петренко и Сергей Почепець несли дежурство на пересечении улиц Головатого-Лютнева. Водители, на чудо ездили без нарушений, а вызовов не приходило, потому правоохранителям отводилась роль постороннего зрителя на то, что происходит вокруг. Машин на дороге немного, людей и того меньше. Правда, около магазина-остановки собралась молодежь. Но те вели себя спокойно, магазин уже не работал, потому инспекторы с ними не сильно и считались.

Впоследствии одного из инспекторов что-то подтолкнуло еще раз посмотреть в сторону остановки. И не даром. Остановка стояла укутанная дымом, а огонь уже начал добираться до стены магазина. Молодежи на то время уже не было. Забыв куда они ехали, инспекторы кинулись гасить пожар.

Огнетушители, которые были в машине, использовали полностью, но огонь не потушили. Тогда они начали останавливать водителей, чтобы у них взять огнетушители. Лишь благодаря этому пожар удалось погасить.

Чтобы затушить огонь, ушло не менее получаса, – рассказывает Сергей Почепець. – Если бы мы не заметили пожар, то остановка, а вместе с ней магазин, точно бы сгорели вдребезги.

Подробнеe о том, как двое инспекторов Бориспольской ГАИ предотвратили серьезный пожар читайте публикацию «Инспекторы ГАИ предупредили серьезный пожар», в свежем номере газеты «Терминал: информационный еженедельник Бориспільщини» № 39 (122) от 1 ноября 2013 года.

Двоє інспекторів Бориспільської ДАІ запобігли серйозну пожежу

Минулої неділі інспектори ВДАІ Бориспільського міськвідділу Олександр Петренко та Сергій Почепець несли чергування на перетині вулиць Головатого-Лютнева. Водії, на диво їздили без порушень, а викликів не надходило, тому правоохоронцям відводилась роль стороннього глядача на те, що відбувається довкола. Машин на дорозі небагато, людей і того менше. Щоправда, біля магазину-запинки гуртується молодь. Але ті вели себе спокійно, магазин уже не працював, тому інспектори на них не сильно й зважали.

Згодом одного з інспекторів щось підштовхнуло ще раз подивитися в бік зупинки. І не надарма. Зупинка стояла укутана димом, а вогонь уже почав добиратися до стіни магазину. Молоді на той час вже не було. Забувши куди вони їхали, інспектори кинулись гасити пожежу. Вогнегасники, що були в машині, використали повністю, але вогонь не приборкали. Тоді вони почали зупиняти водіїв, щоб у них взяти вогнегасники. Лише завдяки цьому пожежу вдалося приборкати.

Щоб загасити вогонь, пішло не менше як півгодини, – розповідає Сергій Почепець. – Якби ми не помітили пожежу, то зупинка, а разом із нею магазин, точно б згоріли вщент.

Детальнішe про те, як двоє інспекторів Бориспільської ДАІ запобігли серйозну пожежу
читайте публікацію «Інспектори ДАІ попередили серйозну пожежу», у свіжому номері газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» № 39 (122) від 1 листопада 2013 року.

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x